Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fehér karácsony?

SSđkan kérdése:

Fehér karácsony?

Figyelt kérdés

2012-ben fehér lesz a karácsony??

Hol lehet ezt megnézni, mert tavaly volt ilyen %-os kalkulátor??

DE írjatok véleményeket is!!!



2012. nov. 24. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem láttam az idén még ilyen kalkulátort, de lehet, majd december elejétől lesz, elképzelhető, hogy még nagyon korai lenne jósolgatni.

Nem tudom, milyen lesz, de nagyon szeretnék fehér Karácsonyt. Sajnos az utóbbi években Karácsony táján nem, vagy csak alig esett hó, sőt olyanra is emlékszem, mikor az eső esett és szomorú, latyakos idő volt. :( Az idén remélem, máshogy lesz! :)

2012. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kalkulátort nem tudok.

Nagyon remélem hogy fehér lesz a karácsony,az a legszebb. A legrosszabb pedig az,ha előtte és utána is van hó,de pont karácsonykor nincs egy szem se. Volt már ilyen.

2012. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fehér karácsony lesz, durvameleg volt a nyár - ergo durvahideg lesz a tél. Szép lesz ha fehér karácsony lesz.


Gagyipoén a végére

"Kérem tartózkodjon ettől a rasszista ízű fehér karácsonyt dumájától". HAHAHAHA :D

2012. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem az lesz,de sajnos szerintem nem mert tavaly már ilyenkor is havazott most meg nuku.


Xenophilius te tuti lány vagy,ha nem akkor bocs,de múltkor hallottam egy lánytól egy ilyen kaliberű "poént",akinek röhögő görcse is lett tőle :)

2012. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok lány foley, de örülök, hogy legalább egy csaj van akinek bejönnének a rossz vicceim - kevés ilyen emberrel találkoztam eddig :D Őket rövidem csak úgy nevezem - a barátaim :D
2012. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi :)

Ezeket a fajta "olyan rossz,hogy már jó" poénokat én is bírom,de ő azt mondta majd megfulladt tőle.

2012. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ezen volt tavaly

[link]


hát, én örülök, hogy még nincs hó, mert így van esélye, hogy pont karácsonyra esik el az első hó. Ahogy én nézem idoképen, ott úgy van, hogy december 1-től egész héten havazni fog, de hideg nem lesz (nappal 1-2 fok). Utána meg folyamatosan melegszik az idő. Dec 14-ig a nappali hőmérséklet 9 fokig felmegy de utána megint csökken. a 30 napos előrejelzést 23-ig mutatja akkor még csökken már nappal 0 fok alatt és borongós felhő van de havat nem mutat. Dec 23-án tehát éjszaka -6 fok, nappal -1 fok. Holnap kíváncsi vagyok mit mutat 24-ére. De ezekbe nem lehet hinni. Tavaly úgy volt keleten havazni fog és nem havazott :(

2012. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!:D

Reméljük jó lenne már!!!

2012. nov. 24. 22:10
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te is keleten laksz??
2012. nov. 24. 22:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, pontosabban Északkeleten.
2012. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!