Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek bűn az hogy én...

Szerintetek bűn az hogy én nagyon nem szeretem a karácsonyt?

Figyelt kérdés
gyermekkoromban sem igazán volt valódi ünnep nekünk apukám mindíg dolgozott karácsonykor sosem volt otthol velünk. Még karácsonyfánk sem volt csak amíg még kicsi voltam.24 éves vagyok és kb életemben 6 kaarácsonyfát díszítettünk. a szaloncukrot megettük tévézés közben az ünnepek előtt. Mostanra apukám meghalt és most már rendesen utálom a karácsonyt. Inkább én is elmegyek dolgozni

2012. nov. 30. 22:51
 1/4 anonim válasza:
Ugyanezt érzem. Anya 2 éve halt meg, apa karácsonykor mindig részeg és idegbajos szóval azóta nem ugyanolyan az ünnep. Kislányként még megvolt a varázsa, mára azonban a hideg ráz ki tőle. Szerintem ha lesz családod/gyermeked akkor ez meg fog változni.
2012. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak azért várom, mert akkor lesz pár szabad napom. amúgy nálunk se volt soha normál, eleve szar a család.
2012. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Dehogyis. Mindennek van oka, okozata... Erre te rávilágítottál. Azért az lehet, hogy nem utálod - mert maga az ünnep nem ártott neked, nem igaz? -, viszont nincs olyan az ünnepben, ami okot adna neked a obldogságra -a fentiek alapján.


Talán a barátaiddla kellene töltened az ünnepet - a kényszerdolgozásnál biztosan jobb -, esetleg kipróbálni olyat, amit eddig nem szoktatok, hátha eljön a varázs - ez kcisit giccsesen hangzott, bocsi.


Szívből kívánom, hogy mielőbb eljöjjön az az állapot az életedben, amikor nem csak karácsonykor, hanem máskor is boldog vagy és szerető családra lelsz, a rokonaiddal pedig jó kapcsolatot ápolsz!

2012. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bűn, de kicsit szomorúnak tartom, hogy nem tudod úgy megélni, mit mondjuk én. Sajnálom, hogy neked erről csak szomorú emlékek jutnak eszedbe, de ha a helyedben lennék, biztos vagyok benne, hogy én is így éreznék.

Saját családod nincs? Talán majd ha lesznek gyerekeid, velük be tudod pótolni, ami számodra nem adatott meg.

2012. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!