Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek vagy esetleg...

Mit vegyek vagy esetleg készítsek apukámnak és a nagymamámnak?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, már ezer ilyen kérdés van de valahogy egyik sem az igazi. Jó azt is megértem, ha valaki azt mondja, hogy mért kérdezed hiszen te ismered de az ilyen kommenteket mellőzétek légyszíves. Anyukámnak és a nagypapámnak már tudom, hogy mit vegyek de apumnak és a mamámnak nem tudom.:/ Apukám már nagyon régóta vezet, szóval neki inkább az autók, kamionok, buszok tetszenek. A mamám viszont nagyon vallásos. Az mind1, hogy készítek vagy veszek valamit, de várom az ötleteket!!! Előre is köszönöm! :DDDD 15/L

2012. dec. 1. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj...

annyit írtam és nem küldte el:(

Röviden:

Mamádnak: [link]


valami ilyesmit szerintem.Én ezt készítettem az enyémnek valamikor:) Egyszerű és szerintem aranyos is.Mellesleg jobban szeretik általában a nagymamák ha valami kis személyes és eredeti az ajándék.

Fogsz anyagot,méretre/alakra vágod...elkezded összevarrni a kettőt...majd kitömöd vattával vagy kis pihe tollakkal,bármivel...utána összevarrod teljesen,majd a végén egy kis akasztót varrsz rá:)

2012. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apukámmal én is bajba vagyok mindig...

Maradhatsz a nálam átlagos dolognál...ami a férfi tusfürdő,dezodor,spray esetleg valami parfüm,arcszesz...ilyen dolgok...

de felénk vannak boltok,ahol kapható nagyon sok különleges,érdekes és furi dolgok...

Valami ötletes bortartó is lehet ez akár


pl.: [link]


*első voltam*

2012. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!