Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Páromnak (férfi,22) tervezek...

Dika91 kérdése:

Páromnak (férfi,22) tervezek valami olcsó, mégis ötletes karácsonyi ajándékot készíteni sajátkezűleg. A kispárnát huzattal már ellőttem. Tudtok esetleg jó tippeket? Sajnos, én nem vagyok egy nagy ötletgazda.

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy saját készítésű fotóalbum a közös képeitekből?
2012. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ártól is függ, mert vannak olcsóbb és drágább technikák. Én párom 27 éves, tavaly vettem neki egy natúr fa teafilter tartó dobozt, amit bevontam ébenfa mintás matricával, és feltöltöttem a kedvenc teáival. (összesen kb 3.000 ft volt) Ami szerintem még cuki ötlet és egyszerű, az egy páros póló, egy neki, egy neked. Olyan, mint pl. egy focimez. A név helyén neki az hogy Together a tiéden Since az övére egy évszám első 2 jegye, a tiédre a másik (érthetően fogalmazva: ha egymás mellé álltok, kiad egy olyat, hogy Together Since 1998- 1998 óta egy pár vagyunk)
2012. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!!! Ez a pólós nagyon tetszik am!!!:)
2012. dec. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!