Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csajok! Ti mit vesztek karácso...

Csajok! Ti mit vesztek karácsonyra a barátotoknak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

vezeték nélküli egeret :D

szeptember óta fősulira járok, és kellett hozzá a laptop, amit együtt választottunk ki, vettünk hozzá egy ilyen egeret is, ami nagyon megtetszett neki, de még nem vett magának ilyet, úgyhogy meglepem vele :)

2012. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

2. vagyok! Jaj már, most azért, mert nem ajándékozzuk meg egymást, komolyan szakítanunk kellene?

Egyszerűen csak kicsit duzzogtam, hogy van jópár dolog amire kimondottan vágyom, ő meg még úgy is lusta kiválasztani és megenni valamelyiket, hogy a kezébe adom a listát, és a linkeket ahol meg tudja őket rendelni... Inkább pénzt ad, hogy megvegyem magamnak, vagy vesz olyat (nem kevés pénzért), ami egyáltalán nem tetszik. Ettől függetlenül nagyjából minden oké, csak ezért nem fogom kidobni. :O

2012. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

semmit, mert a párom nem keresztény és így nem ünnepli a karácsonyt , másrészről épp spórolunk

20/L

2012. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as. Azért ez az érv elég ingatagra sikerült :D

Ha olyan vallású amiben nem szerepel a karácsony mondd azt, ha pedig ez az alapelve mondd azt.

A karácsonyozás nem kereszténységhez van kötve, személy szerint "pogány" fejjel a kedvenc ünnepem.

2012. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Autóstáskát kap, az új telójához autós teltartót, deot, italt, és még valamit, meglátom, mennyi lesz a spórolt pénzem :)
2012. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, utánam lévő a kérdésre válaszolj, ne az én válaszommal foglalkozz, vagy nincs jobb dolgod?

azért írtam még oda, h épp spórolunk, mert vki írhatta volna (olyan mint te, aki szereti felhántorgatni mások válaszát),hogy attól még vehetnék neki vmit, vagy nem kereszténységhez köthető ünnep (kérem, akkor mi??? mit ünneplünk akkor??? )

2012. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!