Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez jó ötlet a páromnak?

Ez jó ötlet a páromnak?

Figyelt kérdés

Már régen vett borotvát, (csak a pengét cseréli benne szerintem), és nem rég kinézett egy 10.000 Ft-os borotvát a dm-ben, aztán vissza is tette.

Én arra gondoltam, hogy akkor megkapná tőlem karácsonyra. Ez jó ötlet, vagy nem illik borotvát adni?

Még pénztárcára gondoltam, de azt még maga sem tudja, hogy melyik tetszene neki, elég válogatós, szóval azt nem merek venni, múltkor kb. 4 boltban nézegette, és egy sem tetszett neki (pedig nem kínaiba nézte:D)

27 éves, 1 éve vagyunk együtt.



2012. dec. 5. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A babona szerint vágóeszközöket nem szabad ajándékba adni, mert elvágja a barátságot, szerelmet... De ha te tudod, hogy szüksége van a borotvára, tudod is, hogy mit nézett ki, akkor szerintem megveheted neki nyugodtan. Egy borotvakészülék nem klasszikus vágóeszköz:))
2012. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát képzeld én úgy jártam hogy tavaly karácsonyra barátomnak vettem villanyos borotvát és örült neki használta is csak nem lett jó mert kihersegett az arca tőle de nemrégen voltunk vásárolni és úgy egyeztünk meg megmondjuk egymásnak hogy mit kell és találtunk egy borotvát ilyen pengéset cserélhető fejjel és most megint ezt kapja karira. :D Szerintem semmi nincs ebbe nyugodtan vedd meg azt ha arra van szüksége.
2012. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor borotva lesz végül:-) remélem tetszeni fog neki. :-)
2012. dec. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!