Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjatok a karácsonyt? Hogy...

Várjatok a karácsonyt? Hogy tetszik a gyk fejléce? Szerintem tok hangulatos:D

Figyelt kérdés
en nagyon varom a karácsonyt:)
2012. dec. 6. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszik a GyK fejléce, cuki, de nem várom a karácsonyt.
2012. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
aranyos a gyk fejléce, de nem várom a karácsonyt, mert már ez is az üzletről szól :(
2012. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
cuki a fejléc :) én nagyon vároooom, már november óta karácsonyi hangulatban vagyok. :D
2012. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remelem nem csak ma lesz így,hanem egesz honapban
2012. dec. 6. 15:34
 5/8 anonim válasza:

A második válaszolónak igaza van. Minden az üzletről szól, ahogy a karácsony is. Mindenki azon parázik már 1 hónappal előtte hogy úristen most kinek mit vegyen meg hogy ciki hogy ha nem elég drága az ajándék..

És ezzel minden üzleti társaság tisztában van, ezért tukmálják rá az emberre már októbertől a karácsonyi cuccokat, hogy vegyenek minél több kacatot. Holott ez pont nem erről szólna, ahogy valamikor még nem is erről szólt.

2012. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, hangulatos a gyk fejléce, amúgy meg: nem várom a karácsonyt, túl nagy a felhajtás!
2012. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem attól még lehet várni a karácsonyt, hogy az üzletről szól, mit érdekel engem, hogy hogyan akarnak hatni az emberekre? Akit tudnak befolyásolni, az így járt, akit meg nem, annak megvan a joga ahhoz, hogy várja és élvezze a karácsonyt a szerettei körében, függetlenül anyagi háttértől vagy bármi mástól. :) Én borzasztóan várom a karácsonyt! :)
2012. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arról szól a Karácsony, amiről hagyja és akarja, hogy szóljon. Nekünk a családról, sütésről, társasozásról, nevetésről, közös vacsoráról és sétákról, lakásdekorálásról, beszélgetésekről és vicces sztorikról a gyerekkori Karácsonyokról, egymásnak való örömszerzésről (ki minek örülne, nem az ár számít), pálinkázásról és forralt borról, Karácsonyi vásárokról, arról hogy a dédszülők is mosolyognak a vicces családi sztorikon Szenteste, közös családi fotókról ahol végre mindenki rajta van :)


Nekem ezekről szól. Akinek az üzletről......magára vessen :)

2012. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!