Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnánk karácsonyra...

Mit adhatnánk karácsonyra anyósóm (ék) nak?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok a karácsonnyal mindig. Bár régóta vagyunk együtt már a párommal, a helyzet nem változó tendenciát mutat...

Első 3 karácsonykor nem adtam semmit, nem voltunk együtt karácsonykor, mindenki asaját családjánál volt.

Negyedik karácsonykor én is voltam a pároméknál, a párom is volt nálunk. Amit én vittem az anyósom helyből elutasította (megbántott nagyon, hetekig készültem vele, aztán az volt a hála, hogy "vigyem haza"). Tavaly apróságot vittem ismét, akkor már elviselhető volt, ahogy fogadta...

Idén már együtt lakunk a párommal, szóval közösen vinnék valamit, de nem tudom mi legyen az. Nagy dolog nem lehet, mert akkor vége a világnak. A sütis ajándék volt már. Fogalmam nincs mi legyen...Vigyünk is, de ne is...

SzerinteteK?


2012. dec. 6. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mézes asztalt gyümik (befőttesüvegbe mindenféle asztalt gyümölcs,rá méz,üveget kifested)

Köss nekik sálat

Patchworkos takaró?

2012. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
anyósomék akart lenni...
2012. dec. 6. 10:55
 3/19 A kérdező kommentje:

kötni nem tudok szépen...

aszalt gyümölcsöt nem szeretik...

:-S

2012. dec. 6. 10:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én összeállítanék egy különlegesebb csomagot termelői mézből, borból, teéból, kávéból, csokiból.

Van gyerek? Mert akkor róla készült fénykép bekeretezve is mehet + mikulás virág is.

Bár elég bunkó, hogy visszutasította az ajándékod. Megkérdezhetem hogy mi volt a baja vele?

2012. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jégbór?
2012. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt úgy csináljuk, hogy az én szüleimnek én "választok" ajándékot, az ő szüleinek pedig ő, nagyjából törekedve arra, hogy azonos összegűek legyenek. De természetesen közösen adjuk, így nekem sincs és neki sincs fejfájása az ajándékozás miatt.
2012. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az volt a baja, hogy ő akkor nem készült ajándékkal külön nekem (másként egész évben segítettek engem is, akkor még egyetemista voltam, küldtek csomagot, nyáron vittek nyaralni stb.)

Szóval mikor megérkeztem és odaadtam az ajándékot, úgy viszonyult hozzám, hogy muszáj volt bemenjek a fürdőbe és elsírjam magam...mondtam is a páromnak, hogy többet soha nem karácsonyozok náluk, de aztán mégis elfelejtettem az egészet egy év alatt...

Tavaly meg már meg volt "nevelve" a párom elmondta neki h rosszul esett a viselkedése. Idén még nem tudom mire számítsak...

Még nincs gyerekünk:)

2012. dec. 6. 11:03
 8/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a párom nem kreatív ezen a téren. A saját ajándékomat is kénytelen vagyok kiválasztani, különben vagy valami olyant vesz ami már van, vagy olyant, amit nem igazán használnék :D:D

Egyedül a jeggyűrűnknek nem lőtt mellé...

Szóval vagy én találom ki a szülei ajándékát is, vagy üres kézzel megyünk :D az öccsének is mindig én választok valamit...:-S

2012. dec. 6. 11:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Párodnak nincs ötlete?

Mit szeret csinálni az Anyós? Sütni? Főzni?

2012. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
fali dísz, cserepes virág, könyv, blúz, óra, parfüm, érdekes sütőforma, különleges édesség...
2012. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!