Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándék öteleteitek vannak karácsonyra?

Figyelt kérdés
mert szeretnénk kreatívkodni.. nincs kézügyességem, így nagyon bonyolult dolgokat nem tudok megcsinálni de szeretnék valamit ügyeskedeni. gondoltam naptárra, esetleg receptfüzetkére, mézecskalácsból készült dolgokra, valami vicces társasjátékra, hasonlók. valami jó ötletek tippek, ami nem is kerül sokba és még én is megtudom valósítani :)
2012. dec. 7. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a bátyámnak meg a barátnőjének egy pólót adok mindkettőjüknek, amire rávasalom a közös fényképüket, egy szív alakú kertebe szerkesztve amit majd a barátom fog megcsinálni. Apámnak egy gravírozott nyaklánc medált adok amibe a horoszkópja van, mert már régóta vágyik egy olyanra. Anyámnak pedig egy fotóalbumot, aminek a borítóját családi képekből fogom megcsinálni. A nagypapámnak pedig egy válogatás cd-t adok a 60as 70 es évek zenéiből, mert amióta van házimozija, azóta rávan kattanva a CD-s zenékre is, elég modern lett a felfogása de legalább tudok neki mit kitalálni :D

A páromnak meg egy egyedi képkeretet adok, amit én csinálok, könnyű faelemekből amit apám segít majd összerakni, és benne az a fotó ami a szalagavatómon készült közös képünket ábrázolja:)

2012. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!