Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek anyukámnak jó...

Szerintetek anyukámnak jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyának karácsonyra először arra gondoltam, hogy a Fórumba veszek egy ajándékutalványt, de még régebben vett magának egy fürdőköntöst amit lenyúltam tőle és azóta is mondja, hogy jaj de jó lenne neki egy, meg hogy majd vesz, de azóta sem vett. Mondtam a barátnőimnek, hogy fürdőköntöst akarok venni anyának és azt mondták, hogy nem szoktak olyan ajándékot adni amit amúgy is megvenne magának az illető. Szerintetek? Hozzáteszem, hogy nem vagyok dollármilliárdos 18 éves diákként szóval vásárlási utalványt is egy ötezreset akartam venni és a köntös is kábé 2000-3000 lenne.


18/L


2012. dec. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukádról van szó, nem egy idegenről! Személyes és midnig emlékezni fog rá, hogy tőled kapta, amikor használja! Szerintem szuper ajándék!
2012. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért a ruháidat gondolom, nem te veszed magadnak, akkor meg hülyeség, hogy megvenné magának. Szerintem jó ötlet és biztos örülne neki!
2012. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megveheted neki magát a köntöst, szerintem szebb lenne az becsomagolva, meg egy doboz bonbon vagy likőr mellé!


Hülyeség, hogy nem veszünk olyat, amit magának is megvenni az illető :)

2012. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En mindég olyan ajádékot szeretek venni, aminek tudom, hogy orulni fog, használhato és meg szeretné venni magának (esetleg a pénz miatt nem teheti meg).

Anyukám most lesz 50 éves. Tudom, hogy nagyon szeretne egy arckrémet, ami viszonylag drága és nem engedheti meg magának. Tudom, hogy az nem maradando, de nem érdekel. Nagyon szeretné és megveszem neki. Minek egy 6000. váza, ami csak a port fogja. Nyugodtan vedd meg neki és ne torodj mással.

26N

2012. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is sokáig gondolkodtam, hogy mit vegyek mert igazából mindenünk meg van. Anya megveszi magának a krémeket is, meg mindent szóval nem nagyon tudtam. Aztán valamelyik nap rajtam volt a köntös és mondta, hogy adjam már neki oda egy kicsit már fázik a fürdőszobába és akkor ugrott be hogy igen ezt kel neki venni. Köszönöm a válaszokat. Akkor hétfőn meg is veszem neki. :)
2012. dec. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!