Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek az jó ha karácsony...

Szerintetek az jó ha karácsonyra egy kocsival lepem meg a barátnőmet? Lassan egy éve vagyunk együtt de nem igazán tudom hogy mit vehetnék neki. Örülni fog neki? Vagy van jobb ötlet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 18:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs vele, nem is hiszem, hogy dicsekvés lenne.

ha szeretne saját autót vegyél neki :D de! színben mindenképp olyan legyen amit szeret. :) biztos örülni fog neki. :) az ékszer is jó ötlet, de gondolom abból van már neki rengeteg.

2012. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném tőle, milyet szeretne. :)
2012. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem örülne neki,küld el nekem,ígérem én örülni fogok :)
2012. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Egy kicsit szerintem drága ajándék, de te ismered jobban. Én ékszerre, órára szavazok... vegyél neki gyűrűórát! Az most nagyon divat a csajoknál, nekem is van. A kocsi szerintem még várhat... De ha te úgy ismered, hogy a kocsinak örülne jobban és nem egy kisebb ajándéknak, akkor vedd meg neki nyugodtan, de elsőnek kérdezd meg tőle, hogy milyen színűt szeretne és úgy alapból milyet... Persze ezt csak úgy "épp ezen gondolkoztál" formában". :D
2012. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 authoria válasza:

Szerintem vegyél neki valamilyen ékszert :)

egy szép fülbevalónak például minden nő örül és rengeteg közül tudsz választani :D

2012. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Nem akarod hogy én legyek a barátnőd legalább az ünnepekre? :D


viccet félre téve, az exem mindig drága ajándékokat vett nekem igaz nem autót de amikor szakítottunk mindet vissza kérte......

2012. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

nem tervezem hogy szakítunk :)de ha így lenne valamikor is,eszembe sem lenne vissza kérni.

neki vette vagyis az ÖVÉ :-)

2012. dec. 15. 17:50
 18/23 anonim válasza:
Az én exem is pont így mondta hogy ő soha nem tenne ilyet
2012. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Hát ha mindenképp ragaszkodsz az autóhoz, akkor szerintem is kérdezd meg, h milyet szeretne.

Ezt úgy is megcsinálhatod, hogy írsz vmi jó kis szöveget, h egy autót kap karácsonyra, de neki kell választania, és mondjuk x napon ekkor+ekkor kell menni kiválasztani, és ezt kinyomtatod/megírod, és becsomagolod (már mint ezt a papírt) és ezt adod neki, mert szerintem ha felteszel neki ilyen kérdéseket ezzel kapcsolatban, akkor tuti rájön, és az úgy nem olyan. Így meg a kisajándékból egy-két nap alatt nagyajándék lesz.

2012. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 mustafa33 ***** válasza:
ha már megcsináltad a belevalót ☺ akkor még szép hogy a kocsit is megveszed neki. hadd tologassa.
2012. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!