Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit vesz az anyukajanak...

Ki mit vesz az anyukajanak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Koszonom :)
2012. dec. 11. 23:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

viasz abrosz, merőkanál, műanyag kis tál, tepsifogókesztyűk, és terveztem sapkát-sálat-kesztyűt, de egy sapkát 2.000-3.000 ft-ért árulnak... kész röhej, szóval várok még a megfelelőre.

Nincs jövedelmem, így meg kell gondolnom mire és mennyit költök.

Ezeket ő szerette volna, és elhasználódtak, biztosan örül majd neki és nem holmi porfogóval állítok haza.

2012. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én színházjegyet és egy társasjátékot, amit már régen kinézett magának, de sehol sem találtuk... idáig, nyihihi :D.


23/leányzó 56 éves anyukával :)

2012. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
én mamuszt,esetleg egy terítőt fogok neki,ha még belefér a büdzsémbe,akkor sminkcuccot...
2012. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én állandóan nagy bajban vagyok ha ajándékröl van szó, mert egyszerűen nem vágyik semmire, mindene megvan.

Összeállítottam neki egy csomagot azokból a termékekből, amiket használ, ez legalább praktikus ajándék, és egy ideig nem kell ilyesmiket vennie. Van benne például a kedvence tusfürdőjéből és dezodorjából, körömlakkok a kedvenc színeiben, kávé, completa, hajlakk, csokik, ilyesmik.

24/L + 63 éves anyuka


Kérdező, te mit veszel anyukádnak? Vagy épp most gyűjtöd az ötleteket? :)

2012. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
89%
Én meghívtam őt meg apámat vacsorázni egy elegánsabb étterembe. Nem tudom, mondjuk hány éves vagy, de ha már dolgozol, ez simán kivitelezhető.
2012. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Sivesen.
2012. dec. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet veszek.
2012. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kisvakondos naptárat, mivel imádja.
2012. dec. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Én is könyvet meg egy pulóvert.
2012. dec. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Csekély pénz jut az ajándékokra idén,főleg úgy,hogy többes ünnep jön: névnap-szülinap-karácsony egyben. Úgyhogy vettem anyunak egy nagyobb méretű konyhai vágódeszkát,mert egy kicsin bűvészkedik szegény már rég,tudom,hogy szeretne egy nagyobbat. Arckrémet,abból sosem elég,bizsu nyakláncot,amilyet szeret (az aranyat is megérdemelné!), egy számára kedves karácsonyi vásárból egy apróságot: egy cicás kerámia hűtőmágnest,valamint egy kisebb címletű feltöltőkártyát. Na meg sok-sok csokit. Az a jó,hogy tudom,hogy mindegyikre szüksége van,amit vettem,kivéve a hűtőmágnest,de az meg emlék. Igazából egész ünnepek alatt bánt,hogy nem tudok többet adni,csak gyakorlatilag kis hülyeségeket,ő igazán megérdemel minden jót.
2012. dec. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!