Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hölgyek, mit zseretnétek...

Hölgyek, mit zseretnétek karácsonyra kapni a férjetektől- barátotoktól?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 10:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem megy sehova a gyerek miatt, a táska még a listán marad a hajvasaló mellett?
2012. dec. 13. 10:28
 12/19 anonim ***** válasza:

Konyhába szép tartóknak (borul minden)


olyan hajszáritónak amihez van ilyen hajemelő [link]

ilyen


szép sapka-sál szettnek (de csakis kötött)


jó nagy bögrének (a 3 decisbe nem jó teát csinálni)


egy új pénztárcának (előzőt drágán vettem,magamtól nem fogom lecserélni újra,pedig már megy tönkre)

2012. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kupon/ajándékutalvány olyan kozmetikába/fodrászatba ahova gyerekkel lehet menni? Van pár ilyen gyerekbarát hely, és akkor nem gond,ha nem tud rá ki vigyázni.
2012. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jó ötlet még a böhgre és a pénztárca, a gyerekre van ki vigyázzon, a kozmetika kiesik, mert van kozmetikusa, a sapka sál is, de azt látnia kellene. Köszönöm a jó ötleteket.
2012. dec. 13. 11:23
 15/19 anonim válasza:
100%
Láttam egy üzletben ilyen levendulával töltött, extra puha tapintású plüss vizilovat. Mikróban melegíthető, és este nem lesz hideg az ágyad. Gyógyfüves vvögre - ez szép nagy, és a tetején szűrő van. Táska, sapka - ilyennek én is sörülnék. De jöhet a sópárna, az elektromos gyertya, bármi fényes, világító lámpa, mert ezeket imádom. Bár mindenütt a neten azt tanácsolják, hogy ne, mert azt a pasi kvázi magának veszi, de nekem mindenféle szexi ruci is tetszene. (Fehérnemű pl.)Finom, különlegesebb fűszerek, fűszerkeverékek a konyhába, sólap, amin lehet húst sütni, méhviaszgyertya, ananászhámozó, sapka... hát hirtelen ennyi. Reméélem, a férjem is elolvassa ezt a fórumot :)
2012. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Előző vagyok, és még van ötletem: National Geographic vagy Geo előfizetés (a Ti esetetekben egy olyan újság, aminek a témáját a feleséged szereti); musical zenék (akár letöltve is örülök neki, nem kell az eredeti), mindenféle növény (van sok, de ezeket is nagyon szeretem).
2012. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Fiú vagyok. Én tavaly barátnőmnek egy masszázsbérletet vettem, örült neki. Biztosra veszem hogy neki is tetszene, főleg hogy egy kis gyerek mellett biztos eléggé elfárad.
2012. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, már van is ötletem és ezekből merítek majd, több dolgot szeretnék venni neki, megérdemli.
2012. dec. 13. 13:50
 19/19 anonim válasza:

Azt, hogy épségben hazaérjen...Pici babánk van és apa épp külföldön kénytelen dolgozni és jó esetben szenteste éjszakáján ér haza.

De ha jól értem, te a férj vagy és ötleteket keresel, hogy mit adhatnál szíved hölgyének. Egy biztos, pici baba mellett az ember értékelni tudja azt az időt, amit magára fordíthat vagy a párjával tölthet, ha az csak néhány óra is. Ha van olyan személy akiben megbíztok annyira hogy pár óráig vigyázzon a kicsire, akkor egy esti séta, forró csokizással, sütizéssel egybekötve vagy egy mozi, ha szereti a filmeket, egy kis romantikus gyengéd találka, amitől érezheti, hogy még látod benne a nőt az anya mellett. Ez minden újdonsült anyukának jólesne. Esetleg egy masszázs, egy aromafürdő otthon, tőled vagy együtt. Egy gesztus gyakran sokkal többet jelent mint egy tárgy. Ha tárgyat adnál, abban leginkább te tudsz magadnak segíteni, hiszen te tudod, mi érdekli, miben jó, esetleg mi az amire szüksége lenne, vagy amit magának nem venne meg, de szeretné. Ezt itt nehéz kitalálni. Aminek egy nő mindig örül, az az ékszer és a parfüm :D Bár újdonsült anyukaként nem biztos hogy ezek betalálnának nála.

2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!