Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek ez nem gáz?...

Szerintetek ez nem gáz? (elsősorban lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályomban, és bejön, de nem járunk. Szerintem nem is akar velem, de majd kiderül.

A lényeg az, hogy írtam neki egy levelet, de szimpla poén az egész: Valentin napra annyit írok neked:

"Puszi a köldöködre és egy arasszal lejjebb!" Utóirat: Beléd estem, mint Hummer a Balatonba!! xD


És egy szívecske a végére. Érteni fogja a poént 100%, mert ismerem!! ;)

És szerintetek ha veszek neki egy Milka Pralinét, akkor az nem túl gáz?? Mert ugye nem járunk. De én szeretném ennek ellenére is meglepni egy ilyennel őt!! :)

Csajok, ti örülnétek egy ilyen helyzetben?? köszi :)


2012. febr. 13. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nagyon örülnék. A szexuális utalás elég gyenge, inkább ciki, vagy még ahhoz is kevés, jaj nagyon gáz. Ez a Hummeres vicc is micsoda????? A praliné meg a szivecske okés, inkább ne próbálj ilyen eröltetetten vicces lenni, mert ez inkább kínos. Valami egyszerű, kedves elég lesz, inkább mint ez!
2012. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, inkább add oda csak a pralinét egy piros masnival, és inkább ne irj, ne szólj egy szót sem! Úgy is érteni fogja hidd el.
2012. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A puszis dolog az tényeg gáz. Azt szerintem hanyagold. A milka szerintem oké. A Hummer gáz, de szerintem vicces. :)
2012. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyetertek az elottem valaszolokkal, es hozzateszem: milka pralinet se vegyel. nem jartok, igy ha o nem viszonozza a dolgot, akkor mindenkinek csak kinos lesz..szerintem a legjobb megoldas odacsempeszni egy marcipanszivet (az olyan trafikos-etcsokival bevont-fajtat) uzenet meg minden hasonlo szutyok nelkul. valoszinuleg tudni fogja hogy toled van, de ha nem az se gond. legyel vele egesz nap kedves-aranyos-figyelmes (amilyen nyilvanvaloan mindig vagy vele (: ), mosolyogj ra sokat, stb.

16/L

2012. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:45 Ez tényleg jó ötlet. :)

Én meg legfeljebb annyit tennék, hogy a keresztneved kezdőbetűjét írnám oda.

2012. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na végülis mi lett? Hogy reagált?
2012. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon örült neki ;)
2012. febr. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!