Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok (elsősorban 20-21 éves...

Lányok (elsősorban 20-21 éves korosztályból), ti minek örülnétek karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
20 éves bnőm, de nem tudok semmit kitalálni már. Parfüm nem játszik, mert kinézett egyet, mondtam hogy megveszem, de annak úgy nem örül, merthogy az nem meglepetés. Esetleg valami bundás belsejű pulcsit mondott, de az meg columbiánál, meg ilyen helyeken van, és 25-30ezres árkategóriában:/ olyan 10ezer Ft körül szánnék rá. Ha lehet ne ékszert javasoljatok, mert a 4 év alatt azt kapott szinte mindig(parfümön kívül):D

2012. dec. 13. 13:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem van egy szép fekete színű szövet kabátom és én ahoz kértem egy színben össze illő sapka és kombinációt. Szerintem ez jó.
2012. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!