Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékra tippek?

Karácsonyi ajándékra tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondolom már másnak is feltűnt,hogy nem sokára karácsony, amivel jön az ajándékozás. Barátnőmmel már lassan 2 éve vagyunk együtt, és nem nagyon tudom,hogy mit vehetnék neki karácsonyra. Olyan 5000.- FT értékben gondolkodok, tippeket tudnátok adni ?

2012. dec. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a barátnőd?

5000ft-ért már vehetsz neki ezüst ékszert. Egy szép karkötő, fülbevaló esetleg. A vaterán érdemes körbenézni, de én például a héten egy zálogházban vettem ékszert, 30 százalékos kedvezmény volt, egy ezüst lán, medállal volt összesen 4500ft és nagyon szép, nem karcos, teljesen új.

2012. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki parfümöt :) Annak fog örülni !
2012. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves ő is, vettem már neki parfümöt párszor, annak örült, de nem lenne változatos ha még egyszer azt kapna :( Majd nézelődök vaterán, esetleg valami ékszerésznél :) köszi
2012. dec. 14. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen könyvet/albumot a kedvenc állatáról. PL. ha bolondul a lovakért, akkor lovas albumot. Ha szereti az édességet, akkor egy csokicsomagot különleges csokoládékból, már van egy csomó kézműves bolt,ahol bevásárolhatsz. Esetleg vehetsz neki írószerboltban egy nagyon szép naplót, szupereket lehet kapni, és a lányok szeretnek ilyesmiket irogatni. Esetleg egy képkeretet, amibe előhívatod egy közös képeteket. Előfizethetsz a kedvenc újságjára is, így hónapokig kap ajándékot. Menj el vele vásárolni és figyeld meg, h mit nézeget sokáig, mit dícsér, és később menj vissza megvenni neki vmi olyasmit, amit ő drágállna saját magának megvenni.
2012. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!