Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan oldjátok meg a Karácson...

Hogyan oldjátok meg a Karácsony napjait, hogy mindenhová eljussatok?

Figyelt kérdés
Közel laknak a nagyszülők, mindenki azt szeretné, hogy a Szentestét náluk töltsük. De én itthon szeretnék lenni a családunkkal. Ti hogyan csináljátok?
2012. dec. 14. 11:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
24.-én senki sehova..együtt díszítünk,főzünk....25.-én nagyszülőkhöz megyünk ebédre
2012. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is megy a vita, hogy kihez menjünk, mert mindd a két Mami 200 km-re lakik!

Na a férjem elrendezte, mindenki hozzánk jön szenteste!!!

2012. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azzal töltöm a Szentestét, akivel az egész évet töltöttem! Én momentán egyedül, majd 25-26 megyek szülők, stb.,...
2012. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, szépen otthon maradtok.

Amíg nem volt gyerekünk, mi is egyik évben itt, a másikban ott töltöttük a Szentestét, de amióta a kisfiunk megvan, a 24-e a miénk.

Hugomék és sógoromék is így csinálják, a nagyik meg szépen hozzászoknak.

Gyerekkoromban mi is négyesben voltunk a szüleimmel és tesómmal, és 25-26-án mentünk a nagyszülőkhöz.

2012. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Mi ezt könnyen megoldottunk. A nagyszülők messze laknak, minden karácsonykor megyünk haza, gyerekkel is.

Megoldás: egyik évben az én szüleimnél vagyunk szenteste, másik évben a párom szüleinél.

Nincs vita, mindenki számon tartja hová megyünk.

2012. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi külföldön élünk, anyósomék szintén itt, anyukámék otthon Magyarországon. Mi úgy oldjuk meg, hogy anyukámék kiutaznak hozzánk, és mindenki (anyósomékkal együtt) nálunk van szenteste.


Ha közel laknának a nagyszülők, akkor biztosan azt csinálnánk, hogy szenteste itthon szűk családi körben (szülők+gyerekek), a karácsony 2 napját meg felosztanánk a két nagyszülő között.

2012. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A szenteste az csak a családé.A nagyszülők ettől függetlenül jöhetnek de mi csak 25-26.-án megyünk a szülőkhöz.Nálunk ez a szokás.
2012. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24-én anyósnál ebéd, szülőknél vacsora. 25-e kettesben.
2012. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nállunk ez 1 örökös probléma, állandóan sietünk, h. mindenkihez el tudjunk menni.És mi ráadásul külföldön élünk.
2012. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi itthon leszünk, mint mindig. Anyós Szenteste átjön anyós az ajándékozásra, itt lesz kb. 10 percet, és hazamegy ( a szomszédban lakik, majdnem egy lakás a kettő). Az én szüleimhez nem megyünk szerintem, mert összevesztünk apámmal. Anyám jön valamelyik nap, és lehet, hogy tesóm is jön.
2012. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!