Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » "Karácsonybuli" tippek?

"Karácsonybuli" tippek?

Figyelt kérdés

Csinálunk egy karácsonyi bulit családon belül és én kaptam a "szervező címet". Én valamilyen csapatjátékra, vetélkedőre gondoltam utána vacsora majd ajándékozázas. Mindenkinek vennék vagy készitenék ajándékot(Csak 2000 ft alatt fejenként).

Arra is gondoltam, hogy mindenki húz ott helyben és van 1 órájuk hogy készitsenek valamilyen egyedi kreatív dolgot.

Ti mit tennétek hozzá vagy vennétek el? Milyen ajándék ötletetek van?



#ajándék #karácsony #tipp #Karácsonybuli
2012. dec. 14. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, hogy ott helyben kell húzni nevet és kitalálni, de nem mindenki kreatív, ezért lehet, hogy valakit inkább frusztrál ez a feladat.

Ha emelett a verzió mellett döntesz szerintem szerezz be pár kelléket, amit fel lehet használni.. Kis idő alatt nagy valószínűséggel sokan verset írnak, rajzolnak, esetleg valamit gyorsan készítenek, hajtogatnak. Szerintem akkor legyenek hozzá kellékek.


Még annyi jutott eszembe a témához kapcsolódóan, hogy talán csinálhatnál egy családi videót, amit ott levetítenél, ha van rá lehetőség. Gyűjt össze képeket, esetleg videókat, majd csinálj egy hangulatos kis videót :) Legyen benne mindenki, aki a családi bulin ott van. Lehetnek benne vicces, megható képek/videók. Vegyen, hogy ne legyen unalmas.

És akár azt is el tudom képzelni, hogy ezt a videót CD-re kiírva megkapja mindenki, mint ajándék.(Miután levetítted megajándékozod vele őket) És esetleg veszel hozzá még egy tábla csokit. Belerakod egy szép, hangulatos karácsonyi kis tatyóba, a CD-nek akár borítót is szerkeszhetsz. Máris kevesebbre jön ki fejenként, mint 2000 ft :)

2012. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kőszi a tippeket, igen gondoltam hogy lesznek kellékek is.

Lehet hogy a filmet is megcsinálom :)

2012. dec. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!