Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most kicsit elment a kedvem...

Most kicsit elment a kedvem az ajándékvásárlástól, tippek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm(legjobb barátnő több mint 10éve, lányom keresztanyja is) és mostanában kezdtem el azon gondolkozni mit vegyek neki karácsonyra, erre az előbb mondta, hogy egy barátnőjétől(szomszédja) 30ezres üveg virágállványt kapott, amire nekem az egésztől elment a kedvem, én ekkora összeget nem tudok rá áldozni sajnos(éppen költözni készülünk), viszont ha bármi kisebbet veszek neki, szar érzés lesz, hogy eltörpül a másik ajándék mellett:( Mit tegyek?
2012. dec. 10. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez hülyeség a szeretettet nem ajándékba kell mérni.
2012. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem is, aranyban inkább. Esetleg gyémántból. Üdv: egy burzsuj
2012. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval, ha azt veszek neki, amire tudom, hogy vágyik, akkor azzal ne is foglalkozzak, hogy kevesebbet ér?
2012. dec. 10. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha legjobb barátnő, akkor elvileg pénz miatt nem kellene rosszul érezned magad...Legalábbis ilyesmi nálunk sosem fordulhatna elő.
2012. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is az, csak olyan kellemetlen érzés fogott el mikor mondta, meg, hogy mennyibe került:/
2012. dec. 10. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy azt szeretné vedd azt,és ne aggódj az ár miatt.
2012. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!