Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valami jó karácsonyi ajándék...

Valami jó karácsonyi ajándék ötlet? Ti mit vesztek a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is! (a pasitokét és a saját korotokat is!)
2012. dec. 15. 14:32
 1/9 anonim válasza:
volt már ilyen kérdés, nézelődj:DD egyebkent sztem semmit, vagy max. vmi hasznosat, dezodor, zokni, stb.. de az az igazság, h az én pasim legjobban enni meg szexelni szeret(bika a horoszkópja) :D
2012. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha a szexualitás kategóriába írtad a kérdést, akkor gondolom nem társasra gondolsz. :))

Van pár ötletem, és még olcsón ki is lehet jönni belőle :DD

(csak gondolkozz, aztán neked is eszedbe jutnak 'izgi' ajándékok)

kor

2012. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jujj, hát igazából véletlenül írtam ide :DDD szóval rendes ajándékokra gondolok..:))
2012. dec. 15. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Lombszívó.
2012. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Semmit, viszont készítek neki egy kis hajót fából, mert szereti a hajókat :)
2012. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy pulcsit vettem neki, mert összesen 2 darabot használ jelenleg, abból az egyik már eléggé el van használódva, szóval sosem árt az utánpótlás. :)
2012. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Véletlenül?? :DD De végre átkategorizálták, így "rendes" válaszokat is fogsz kapni.

Én szerintem egy olyan fényképalbumot adok, amiben pár fontos pillanatot megjelenítő kép van; a képek mellé rajzolok, és ragasztok is (matricákat, a képre utaló dolgokat).

2012. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en a pasimnak megveszem a legújabb ipod-ot :)))
2012. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy színes kartonra ragassz fel képeket amiken ti vagytok. Tuti lenyűgözöd és minden korosztálynak jó.
2013. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!