Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek jó ötlet lenne ez...

Szerintetek jó ötlet lenne ez karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés

12 éves lányomnak lenne. imád fényképezni, de mivel nincs neki ezért csak a mobiljával tud. igazából a tehetsége is meg van hozzá mert tényleg gyönyörű természeti képeket csinál. gondoltam veszek neki egy fényképezőt, de már olyan komolyat, valami ilyesmit néztem ki:

[link]


szerintetek jó ajándék vagy még túl komoly neki ez a gépezet?



2012. dec. 15. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Az ötlet hogy fényképezőgépet adj, nagyon jó. De én 12 éves gyereknek nem vennék ilyen több mint 100 ezres gépet. Vannak olcsóbb gépek is amivel tanulhat, gyakorolhat. Azok is jó gépek. Drága, komoly gépet érettségire vennék..12 évesen messze van a nagy tehetségtől, hiszen a fotózáshoz sok év gyakorlat és tanulás kell.

De mivel ez az én véleményem, így te döntesz. Ha akarod akkor megveszed.

( egy fotós)

2012. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ezt nem is nagyon tudná kezelni, én olyan 15-35 ezer forint körül keresgélnék 35-40-ért már vannak jó ultrazoom kompakt gépek, 18x-os optikai zoommal, meg valami márkás lencsével.
2012. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

12 évesnek ilyen fényképező? ÉN magam alá szarnék ilyet kapnék 21 évesen..

Elég egy egyszerűbb gép,de az ötlet jó persze!

2012. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok, szeretek fotózni, bár nem érdekel komolyabban. Én apu fényképezőgépével szoktam fotózgatni, ami egy Samsung WB550-es. Az se volt olcsó, mégsem annyira komoly, mint a kinézett Nikon gép. Szerintem elég jó képeket készít, nekem bőven elég. Esetleg vehetnél neki egy olcsóbb, kisebb tudású Nikont is. :) Hidd el, annak is örülni fog, és rendesen ki fogja tudni használni.
2012. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
12 éves lánynak jó a fényképező.De ne legyen túl komoly hiszen ha elviszi a suliba akár el is lophatják.Olyan kell neki ami tökéletes fényképezni de egyszerű is.
2013. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!