Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Még senkinek nem vettem...

Még senkinek nem vettem karácsonyi ajándékot, ugye ezzel nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz, ha igyekszel, mert:

- elviszik a javát

- elviszik az olcsóbbját

- vagy egyszerűen már nem fogsz találni sehol olyat, vagy azt, amit éppen terveztél

2012. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem már csak apué hiányzik, de az a baj, hogy neki ötletem sincs, vele mindig bajban vagyok. A többit már tegnap el is kezdtem becsomagolni.

Hajrá,neked is meglesz minden! :)

2012. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:
100%
Sohasem szoktam venni, mifelénk nem szokás.
2012. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy egyedül. Szerdán még vizsgázom, majd utána veszek valamit, de tojok rá igazából magasról.
2012. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
háááát.. nekem még tesóm ajándékának a másik fele van hátra. meg esetleg barátomnak veszek még valamit. mondjuk tavaly én is tökre elcsúsztam nem is tudtam jó ajándékokat adni
2012. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 télapó válasza:
100%
Hát nem vagy egyedül én is az utolsó napokra szoktam hagyni
2012. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Télapó!

Egész évben mit csinálsz?

2012. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én se vettem még semmit. Bár valószínű sok mindent nem is fogok mert pénz az egyáltalán nincs rá.
2012. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem az a fontos az ünnepben.Összejön a család,nálunk,és főzünk szappant együtt,vagy készítünk szaloncukrot,és közben a vacsora is megfő.Csinálok egy hatalmas tál gyümölcs salátát,sült hal,sült csirke kinek mi ízlik,és nagy dumálás,piálás,éneklés.Akkora buli pár nap mulva feltépni a szappanon a tejesdobozt,és felszeletelni,addig találgatunk milyen lett.Ajándék hát,hogy együtt voltunk készítettünk valamit,és izgulunk,hogy sikerüljön már a szappan :DD
2012. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!