Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Takarítás közben megtaláltam...

Takarítás közben megtaláltam a karácsonyi ajándékom. Szóljak róla a páromnak vagy majd lepődjek meg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 14:07
 1/7 anonim válasza:
100%
miért szólnál? lepődj meg.
2012. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
lepodj meg
2012. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem semmiképp nem szólj neki, próbálj meglepődni. :)
2012. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
én mindig mondom, hogy veszélyes dolog a takarítás
2012. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugd el néhány órával szenteste előtt. Milyen ideges lesz! :-) Csak viccelek! Természetesen lepődj meg!
2012. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
takarítottál mi?
2012. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

lepödj meg mindenképpen.


Egyik évben éppen nagyon bele merültem a varrásba de nem volt saját gépem. Párom elhatározta hogy kapok egy szuper gépet, megrendelte és közölte hogy ne bontsam ki ha jön egy csomag (otthon voltam a kislányunkkal). a csomagküldök nem tették bele plussz doboznban, hanem ugyan abban küldték ami az eredeti doboza és nagy kép meg márka meg minden ott volt.

Párom nagyon csalódott hogy nem tudott meglepit szerezni nekem, arra kért hogy legalább ne nézzek addig utánna hogy mit is tud a gép, legalább az legyen meglepetés.

2012. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!