Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Másoknál hogy telik a karácsony?

Másoknál hogy telik a karácsony?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mások hogyan ünnepelnek. Mert mi misére szoktunk menni, utána a nagyszüleimmel vacsorázunk, ajándékozunk később pedig filmet nézünk.
2012. dec. 21. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Egész nap vitatkozunk mindenen, korán vacsorázunk, odaadjuk az ajándékokat, anyum berúg, aztán elmegy aludni, elrángatja nevelőfateromat is.. Öcsém elvonul a szobájába, nővérem elmenekül a pasijához, én meg vagy elmegyek sétálni vagy felmegyek én is a szobámba és olvasok, aztán alszom..
2012. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első: Nagyon sajnálom, biztosan borzasztó így ünnepelni.:/
2012. dec. 21. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:
nálunk már délelőtt kezdődnek a balhék,nevelőapám részeg,osztozik anyámmal,anyém meg rajtam tölti ki a mérgét,este vacsora,ajándékozás,anyámék lövöldözős filmeket néznek,tesóm inkább a barátnőjéhez menekül,én meg netezek a szobámban
2012. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát.. Nem kellemes.. De igazából lesz ez jobb is.. Mindenkinek van az életében rossz időszak.. Tudod inkább az a baj, hogy ebbe mindenki beletörődik... Ha mind együtt maradnánk otthon, rászólnánk anyára vagy nem hagynánk inni talán más lenne.. De nem tesszük.. Ebbe nálunk mindenki beletörődik.. Így meg is érdemeljük.. :) Ettől függetlenül szép ünnep a karácsony és remélem másoknál boldogabban telik..:)
2012. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi 24-én feldíszítjük a fát, délután templomba megyünk, majd megvacsorázunk és jöhet az ajándékozás. Később beszélgetünk, társasjátékozunk, zenét hallgatunk.
2012. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy sokaknak így telik karácsony :/

Szerencsére nálunk nem jellemzőek a veszekedések.

24-én este kibontjuk az ajándékokat,vacsizunk,beszélgetünk,filmezünk. Aztán másnap indulnak be a látogatások és szilveszterig nincs is megállás :)

2012. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én utálom a karácsonyt! :(
2012. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Ti még kint vagytok? O.O

Mi mind lent ülünk már a bunkerba és várjuk a VILÁGVÉGÉT :D

2012. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22-23-án takarítok és vásárolunk, a férjem dolgozik szombaton. 24.én főzök egész nap, este anyukám és a párja feljönnek vacsizni, 2 emelettel lejjebb laknak. 25-én apukámhoz megyünk egész napra, 26-án pedig elvileg otthon kettesben.
2012. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi nem ünneplünk külön karácsonyt, csak annyi, hoyg sütök egy vagon sütit, meg 25-26 a kötelező látogatások. Kb ennyi. valami kis aprósággal azért megpróbálom meglepni anyósékat minden éve, jobbára handmade, mert nincs másra pénz.
2012. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!