Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Másoknál hogy telik a karácsony?

Másoknál hogy telik a karácsony?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mások hogyan ünnepelnek. Mert mi misére szoktunk menni, utána a nagyszüleimmel vacsorázunk, ajándékozunk később pedig filmet nézünk.
2012. dec. 21. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16:35-ös. Vége van a világvégének:D:D már délbe vége lett a Földnek-elméletben-:D:D szóval előbújhattok:D:D:D
2012. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nálunk d.u 2 fele feldíszítjük a fát./közbe veszekedések,hogy miért törted össze a díszt ,mit szerencsétlenedsz megint és mér hordod be a szobába a fenyőtüskét :D/ Utána jön a grincs a leszi meg a reszkesetek betörök de egy kutyás az mindig megy a TV-be...xd este 7 fele átjönnek a mamáék és az izgalom fokozása miatt csak vacsi után van ajándékozás /1 perc alatt betöm mindenki mindent :D/ aztán társas,még egy film, alvás.Másnap vendég várás. harmadnap egész nap társas! :D
2012. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ó, nálunk nagyon jó!

Délelőtt anya és a nagymamám (a nagyszüleim eljönnek szentestén vendégségbe) készítik az ebédet, mi pedig filmezünk meg készülődünk (hajsütés meg smink, szokásos csajos dolgok), apa és a papám pedig eldiskurálnak. Délben elmegyünk a konyhába ebédelni, kaja közben apa vagy anya bemegy "ránézni a tűzre" (mivel kályhánk van), és ekkor rakják a fa alá az ajándékokat. A fát vagy délelőtt, vagy előző nap este díszítjük fel.

Kaja után irány a nappali, és ajándékbontás meg sütizés:) Ez a kedvenc részem. Utána dumcsizunk meg ilyesmi. Szóval nincs balhé.

25-én az apai mamámhoz megyünk, ott is kajálunk (naggggyon durván megtöm minket), és persze ott is várnak az ajándékok. 26-án az anyai nagyszüleimhez megyünk, ott nagyobb családi összejövetel szokott lenni. Ezeken a napokon már a barátom is jön, de 24-ét otthon tölti.

Szerencsére nálunk nincsenek veszekedések.

2012. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

24-én feldíszítjük a fát tévézünk, főzünk, beszélgetünk

25-én beszélgetünk, filmet nézünk

26-án ajándékozás, unokatestvéreinket áthívjuk, megajándékozzuk őket is, beszélgetünk, tévézünk

kb. ennyi...

2012. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a szüleimmel élek a fiammal, csak külön lakrészben. Anyuval megsütjük a sütiket előtte való nap. 24-én apu megfőzi a vacsorát (szakács különben), én addig a fiammal játszok, mesét nézünk. Egykor leteszem aludni, ha elaludt, feldíszítjük a fát. 17 órára átjön a nagymamám, addig a saját lakrészünkben lefoglalom a picit. Csengőszóra lemegyünk, csillagszórókat gyújtunk, zenét hallgatunk. Ezután megajándékozzuk egymást, majd jön a vacsora, beszélgetés, játék, míg ki nem dől a fiam:) Nagyon szeretem a Karácsonyt, csak szép emlékeim vannak, még így is, hogy elváltam.
2012. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 RoLuX válasza:
Hát rosszul. A szüleim nemrèg elváltak.Elég rossz lessz:'(
2012. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!