Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki még egyetlen karácsonyi ajándékot sem készített/vett idén?

Figyelt kérdés
Én most nagyon el vagyok csúszva.. Ötletek erre a maradék 1,5 napra? Ti hogy oldjátok meg?
2012. dec. 22. 11:03
 1/6 anonim válasza:
0%
En is ma csinalom meg. Fogok egy valamilyen karacsonyi mintas anyagot, teglalap alakura vagok tobbet, a rovidebbik vegukre csipket vegy vmi mas anyagot varrok(rvidet es vekonyat), az anyagba teszem az ajandekokat pl. Nyaklanc,ora... Osszekotom a ket veget, es ugy fog kinezni, mint egy szaloncukorka, azt teszem a fa ala. Remelem segitettem. Boldog karacsonyt. ;)
2012. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a kérdezőnek nem a csomagolással van gondja, hanem hogy nincs is még mit becsomagolnia.
2012. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha jol ertem en nem a csomagolasra gondoltam... En odairtam, hogy ,,naklanc, ora" , nert ezt vettem. Es tippet adtam, hogyan csomagoljonz; tulajdonkeppen a kerdese az is volt, hogy ,,Ti hogy oldjatok meg?"
2012. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég kézenfekvő volt, hogy mit adok, mert süthető gyurmával foglalkozom... nem futi nálunk ajándékozásra, de mindenki kap egy-egy szerencsehozó újévi hűtőmágnest, a közelebbi embereknek meg 1-1 egyedi, komolyabb ékszer, vagy hasonló készül :)
2012. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
Igen, én! És nem is fogok semmit venni! A családunkban már régen megegyeztünk, hogy senki nem kap semmit, és mindenki így a legboldogabb. Közösen főzőcskézünk, sütit sütünk, eszünk, és jól érezzük magunkat együtt. Semmi szükség nincs arra, hogy olyan dolgok után kutassunk, amire a másiknak nincs szüksége. Így mindenki azt vesz, amit akar.
2012. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, végül sikerült, megoldottam! :) Köszi mindenkinek!

Elvileg mi is úgy beszéltük meg, hogy idén senki semmit, max. valami apróságot... Erre már látom mindenki bevásárolt, meg készítette az ajándékokat, csak én nem.. Úgyhogy kicsit kétségbe estem.

Elég sok ötletes dolgot lehet találni ilyen karácsonyi vásárokon, ami még hasznos is. Én gyógyszappannal, fürdősóval, naptárral, mentateával készülök az ünnepekre. :)

Boldog karácsonyt mindenkinek! ;)

2012. dec. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!