Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek neki? Sürgős!

Mit vegyek neki? Sürgős!

Figyelt kérdés
A keresztanyukámtól kaptam egy 23 000 Ft-os farmert karácsonyra és szeretném neki meghálálni egy űber király kis ajándékkal.Nagyon szereti a baglyokat és nagyon jó a stílusa.De nekem nincs sok pénze most így karácsonykor kb olyan 3 000 ft körül vagyok.30.-án indulok hozzá addig kéne.Köszi!

2012. dec. 23. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

mostanában sok helyen láttam baglyos medállal nyakláncot. olyan nagy bizsut, tudod :D igényesen néz ki a legtöbb, szóval annak tuti örülne. bár lehet, h már van neki hasonló.

mind1, a gesztust tutira értékelni fogja.

2012. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy baglyos nyaklánc. Délig még nyitva vannak az üzletek holnap. Bizsusoknál lehet szépet találni. :)
2012. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm bagolymániás, és mézeskalács-baglyot csinált :) Szerintem nagyon ötletes, mutatós. A begyén a mintát dióval csinálta meg. Egyedi, olcsó :)
2012. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még a Köki TEscoban is láttam multkor nagyon aranyos baglyos nyakláncot és medált hozzá.Tegnap akartam megvenni,erre nem volt már belőle:( De lehet hogy máshol van még belőle..
2012. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2012. dec. 23. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
3000 Ft-ból már lehet venni ezüst medált. Vagy esetleg egy baglyos naptár? Vagy egy nagyon szép képet kinyomtattatni és venni esetleg CSINÁLNI keretet? :) Utóbbi kivitelezhető is talán 30-áig.
2012. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!