Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek magamnak Karácsonyra?

Mit vegyek magamnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tehát, mint mindenhol (gondolom), nálunk is lezajlott a karácsony, viszont holnap ill. Holnapután még megyünk rokonokhoz, akiktől még tuti kapok pénzt. Olyan 20 000 ft-ra számitok. Szerintetek mit vegyek ebből a pénzből? Tabletem, telefonom és netbookom van, tehát ilyenekre incs szükségem. Arra gondoltam, hogy esetleg vennnék egy festőállványt (mivel szeretném kkiprobalni a festészetet). Szerintetek mit vegyek? 15/l
2012. dec. 24. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így ismeretlenül úgy látom te egy festőállványnak örülnél a legjobban.
2012. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon nekem is pont az jutott eszembe mint az előzőnek. Nem is gondoltam,hogy működik ez a gondolatátvitel dolog
2012. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért látod így, mert az az egyetlen konkrét dolog, amit odairtam, viszont én minden ötletet szívesen várok. Amúgy sem tudom, hogy megérné-e egyáltalán festőállványt venni, ha még sosem festettem vászonta sőt ecsettel se nagyon...
2012. dec. 24. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

De mi nem tudjuk,hogy te miket szeretsz.. Miket szoktál csinálni.. stb. Ha azt mondom neked,vegyél könyvet akkor most válaszoltam a kérdésedre?

Na mind1.. Boldog Karácsonyt!!

2012. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Ne költsd már el azt a pénzt, amit még nem is kaptál meg, nyuszifül. :)

Lehet, nem is kapsz, mert ugye, válság van. :(


Lehet, mindenkinek jól ment az idén, és nem 2o ezret kapsz, hanem 200 ezret. Akkor írsz újabb kérdést? :)

Nem ismerünk, és még az elköltendő összeget sem tudjuk :)

Boldog karácsonyt!

2012. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd félre, ha nincs olyan dolog, amit most tudnál belőle venni.

Hidd el, később még jól jön. :)

2012. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te tudod, mire van szükséged, szerintem egy festőállványra. :D

De n a helyedben (ha nincs olyan, ami életbevágóan fontos, hogy megvegyél) nem költeném el. :)

16/L

2012. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsolt75 ***** válasza:
Egy biztos, nagy meglepi nem lesz :-)))
2012. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!