Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tetszene ha a férjed egy...

Tetszene ha a férjed egy elektromos fogkefét adna karácsonyra és hozzátenné, szükséged van rá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
hát ez elég bunkón hangzik
2012. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
Nem csak viccelt?
2012. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

hát ja, biztos szükség van rá, ő biztos egy praktikus alkat, aki kizárólag hasznos holmit vesz, valszeg így értette.

Hát ha ezt kértem volna vagy utaltam volna rá, hogy jó lenne, akkor örülnék neki, egyébként furcsállanám, hiába tudom, hogy jobb, mint a hagyományos fogkefe.

2012. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

X'D

Te a férj,vagy a feleség vagy?

2012. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mielőtt átadta volna kérdeztem h mit vett? nem mondta meg,csak annyit h hidd el szükséged van rá! ezzel gondolom arra célzott h büdös a szám!:-(
2012. dec. 24. 20:24
 6/12 A kérdező kommentje:
természetesen mosom a fogam napi kétszer minimum!!!
2012. dec. 24. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé bunkó a férjed,mert ha büdös is lenne a szád,azt nem egy karácsonyi ajándékkal kéne a tudtodra hoznia.
2012. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha tényleg büdös a szád, akkor nem volt bunkó. Valahogy mégis közölnie kell.

Amúgy a napi két fogmosástól még lehet büdös, ha nem használsz fogselymet. Tudom, mert én is mikor elkezdtem használni, igencsak meglepődtem mennyi bűzt kiszedett a fogaim közül. Főleg ahol szorosan illeszkednek.

2012. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs fogkő problémád? Nekem attól volt. Miután leszedettem ultrahangos eljárással olyan az illata mint egy babáé. :) Hát eléggé célzásnak hangzott. :( Sajnos tudom milyen mert én küszködtem vele sokat azelőtt. Hiába mostam fogat minden evés után, nem ért semmit.
2012. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

A mondat második felén volt a hangsúly:

"mert ha büdös

is lenne a szád,azt nem egy karácsonyi

ajándékkal kéne a tudtodra hoznia"

2012. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!