Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy érzitek magatokat? 13/L

Hogy érzitek magatokat? 13/L

Figyelt kérdés

Mindenkinek békés,kellemes és a legfőbb boldog karácsonyt kívánok.

Nektek hogy telt? Mindenki túl esett az ajándékozáson és a fenyőfa díszítésen(már aki díszít)?

Milyen ajándékot kaptatok,illetve örültök neki?

Én parfümöt kaptam,hát telefont vagy hajvasalót szerettem volna..:\ Majdnem sírtam,de örültem neki. Telefonra nagyon szükségem lett volna,mert egy ismerősömet rengeteget hívtam a "kőfonomon" (Nokia 3310),de leblokkolt,tönkrement.. Azért kellett volna már egy új. Hajvasalót meg azért szerettem volna kapni,mert a vasalt haj jobban áll és anyu azt mondta lehet az lesz az ajándékom..

Jobban örültem volna,ha odaadták volna a parfüm árát,mert tartoznak 5000Ft-tal + parfüm ára kb 3000Ft + reggelipénzből megspórolt zsebpénzem 2500Ft.

Tudom,hogy senkit sem érdekel,csak senkinek sem mondhatom el és muszáj volt leírnom..



2012. dec. 24. 20:22
 1/8 anonim válasza:

szia. Neked is boldog karácsonyt elsősorban :)

Nos én könyvet szerettem volna kapni meg egy jó parfümöt (látod Te nem örülsz a parfümnek én örültem volna neki) vagy egy szép télies felsőt.

Ehelyett kaptam köntöst, egy olyan ruhát amit felsőként de miniruhaként is lehet használni, de semmi nőiesség nincs benne, ráadásul nem az én stílusom. Kaptam még csokit, fürdőszettet (ettők rosszul vagyok, ezek szerint nem fürdök egész évben??? ) Kaptam még gyertyákat, mécsestartót és egy nyakláncot a felsőhöz ami kb. a hasamat verdesi, és szintén nem a stílusom, és egy csillámos harisnyát.

De ettől függetlenül örültem mindnek,és nagy jót vacsiztunk a családdal, fincsi volt a kaja, jó volt együtt. De semmi karácsonyi hangulatom nincs.

2012. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem most szerencsére jó ajándékaim vannak. :)

Kaptam pastell krétákat, és hozzá való papírt, parfümöt, ékszertartót, könyvet, fotóalbumot, 2 körömlakkot, 2 harisnyát. Jaaa.. meg egy csillámtetkó készletet...több mint ötezerért...hát izé. 16 évesen nem hiszem, hogy csillámtetkókkal fogok járkálni, de most feltettem a kezemre egy arany szívecskét, hogy ne sértődjenek meg a szüleim.. :) Anyu meg is jegyezte, hogy ne használjam el az egészet a szünetben, hagyjak a suliidőre is. :D Kicsit félrenyeltem akkor.. :$


Tavaly viszont...jujj, amikor megkaptam a táskát...hát mit ne mondjak, majdnem sírtam, de komolyan. Végül megpróbáltam elmosolyodni, és kinyögni, hogy köszönöm. Utána bementem a szobámba, bevágtam a sarokba, és ahányszor elmentem mellette széttapostam. Elég hülye vagyok, tudom, csak valahogy jól esett. És anyuék persze nem tudták meg.. :) Azóta már elmondtam, hogy nem tetszik, mert anyu kérdezte, hogy mért nem hordom. :S Szerencsére nem sértődött meg...:)

Idén nagyon féltem kibontani az ajándékokat. :D Inkább kapnék "semleges" ajándékokat, mondjuk egy könyvet, azt nem lehet elrontani (illetve de, de az már tuti nem a szüleim ízlésének a hibája..:) ). Ha valami szörnyűt kapok, az nagyon rossz érzés.. :SS

Amúgy elhiszem, hogy le akartad írni, nekem is ilyenkor el kell panaszolnom valakinek, bárkinek, aki egyetért velem abban, hogy SZÖRNYŰ amit kaptam. :D

Na mindegy, idén tök jó :) Csak karácsonyi hangulat nincs.....


16L

2012. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tavaly nekem sokkal nagyobb ünnepi hangulatom volt de most nem tudom mivan velem tök szuper ajándékokat kaptam de semmi :S 13/F
2012. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem kapta idén. :( Csak 300 ft-os tescos utalványt. xD Mihez kezdek vele? :D Ez van. :/
2012. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14/L

Én is telefont és egy könyvet szerettem volna, de a telefont ballagásomra kapom, a könyvre meg most gyűjtök. Megértem anyáékat, hogy idén sok volt a számla, de ha kapok egy csokit, vagy egy körömlakkot, annak is jobban örültem volna, mint a clubcard utalványnak. Az a fontos, hogy a szüleim örültek, amit csináltam. Adni jobb, de azért örültem volna valaminek.

2012. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek,rossz érzés,ha azt hiszed valami klasszat kapsz,erre nem.

Tavaly én szintetizátort kaptam,igaz nem drágát,de sírva fakadtam örömömben..

Most már megnyugodtam megjavítom a Samsungomat(szétcsesztem azért kaptam a Nokiát)

Utolsó: hát igen,egy kicsit gondolhattak volna rád a szüleid,de nem baj,lehet jövőre nagyon szuper ajándékot kapsz.:)

Köszönöm a válaszokat.:)

2012. dec. 25. 17:38
 7/8 anonim válasza:

Kaptam 3 könyvet, de egyik sem az volt, amelyiket kértem, de örültem neki, kaptam egy jó nagy szép régi öngyújtó pisztolyt, annak is örültem már régóta szerettem volna, egy szép bio tusfürdőt üvegben, főzött szappant, és egy nagy pattanás eltávolító szettet ezt célzásnak vettem... na de nem baj :)

én egy szép kardot, hegedűt, 1 DVD-t és egy könyvet kértem, na nem baj legalább a pisztoly megvan :)

2012. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja és lemaradt, hogy 14l
2012. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!