Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit szerettek és mit utáltok...

Mit szerettek és mit utáltok a karácsonyban?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ajándékokat szeretem, a családom viselkedését utálom. :) Amúgy nincs semmi különös érzésem a karácsonnyal kapcsolatban sajnos :/
2012. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utálom, hogy körülöttem mindenki részeg.


Viszont szeretem, amikor egy-két embernek eszébe jut felköszönteni névnapom alkalmából :)

2012. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
imádom az ajándékokat és hogy a családommal tölthetem az időmet mert nagyon ritkán vagyunk mind otthon egyszerre de viszont utálom hogy 23.-án készülődni kell mert jönnek a vendégek
2012. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindent utálok benne, nálunk nincsenek nagy családi összejövetelek, csak egy erőltetett semmi
2012. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szeretem benne, hogy ilyenkor az egész család együtt lehet(sajnos eléggé szétszóródva élünk az országban). Ilyenkor minden meghitt és olyan szeretetteljes :) Sajna idén van olyan családtag akivel nem ünnepelhettünk együtt, mert nem volt megoldható, de jól telt ez a karácsony is. Talán amit nem szeretek benne az az, hogy néha feszültek vagyunk, de csak kis apróságok miatt. :)
2012. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit szeretek: Családi összegyűlés, szűk családdal, ajándékok, meg azt hogy nincsenek viták.

Amit utálok: Főleg 25-én amikor idejön a rokonság, csak enni jönnek, kötegszenek, ajándék ügyben sem valami kreatívak, szét isszák magukat, és felidegesítik az egész családot.

26-án amikor barátok jönnek át vagy mi megyünk, a család barátokhoz persze, azt a részét nem szeretem, de nem is utálom, olyankor elvagyok finoman szólva.

Szerencsére idén kimarad ez a rokonlátogatásos dolog, holnap a változatosság kedvéért nagyszüleimhez megyünk ebédelni, utána este hazajövünk pihenés, 26-án pedig a barátom jön át hozzánk és végre bemutathatom a szüleimnek mert ők is ráérnek, és én már tökre cikinek éreztem hogy már lassan 2 hónapja ismerem a párom szüleit de a párom még nem ismeri az én szüleimet, kivéve anyámat, de apámmal még sosem találkozott meg a testvéreimmel sem, mert nem itthon élnek.

2012. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy felhajtást nem szeretem a karácsonyban és az ajándékozási kényszert. Amit szeretek: együtt lenni azokkal, akiket kedvelek és a barátnőimet legalább egy telefonhívással kiugraszatni a bőrükből örömükben. Négyen vannak és jó messze.
2012. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!