Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel lepjem meg a szüleim,...

Mivel lepjem meg a szüleim, testvérem és a nagymamám karácsonykor?

Figyelt kérdés
Saját készítésű, kreatív ajándékot szeretnék nekik készíteni!!

2013. nov. 5. 20:39
 1/4 Egy ork válasza:

Öltözz be Jézusnak, és bújj el egy hatalmas ajándékos dobozba. Ettől biztos meglepődnek!


ui.: csak viccnek szántam.

2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Utolsó: én ezt egyszer megcsináltam, csak Mikuláskor, és a párommal. Imádta :DD
2013. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 infomoly válasza:

Sok ötlet van ezeken az oldalakon:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Van, amit otthon is meg lehet csinálni. Pl.: én tavaly a sógoromnak Leszarom tablettát adtam. Egy vajkrémes dobozt bevontam előzőleg megszerkesztett és kinyomtatott tablettás dobozcímkével és tettem bele szőlőcukrot.

Az idén "toronyórát láncostól" fog kapni, csak ahhoz még kell találni megfelelő hulladéklécdarabot. :-) Azért ilyeneket kap, mert amúgy nem éppen kedvelt rokon és a piperecuccok, bonbon, pia típusnál kimerültek a lehetőségek.


Anyukámnak tavaly táskarendezőt és ujjatlan kesztyűt varrtam.


De pl.: magamnak vicces vasalható matricát fogok venni, amit majd az egyik pólómra vasalok.

2013. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ElizabethG válasza:
Először gondold végig,hogy ők mit szeretnek,amit te is meg tudsz csinálni.Pl. ha szeretik a festményeket,fess nekik,vagy rajzolj,vagy ha a kerámiákat szeretik valahogy korongozz,vagy bármi más,mert ha odaadod,akkor tudni fogják,hogy szeretettel csináltad.
2013. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!