Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó karácsonyi ajándék lenne...

Jó karácsonyi ajándék lenne vagy nem? Már régóta ezen filózom.

Figyelt kérdés
A barátom egyszer azt mondta, hogy szeretne egyszer egy biliárd dákót, azonban egy ilyen nem olcsó, és nem akar egyenlőre ennyi pénzt kiadni rá. Amióta együtt vagyunk minden egyes szabad idejét velem és a családommal tölti, mivel rengeteget dolgozik, és kevés az olyan nap, amikor nem kell munkába mennie. Emiatt nem megy el a haverokkal olyan sűrűn. És félek, hogy az ajándékomat nem fogja kellőképp kihasználni, és csak hánykolódni fog a szobájában. Még arra gondoltam, hogy gravíroztatni fogok bele egy olyan szöveget, hogy: "Szerelmemnek a közös karácsonyunkra (2013)". Szerintetek jó ajándék? Vagy vegyek inkább mást? (Azért vagyok nagyon elbizonytalanodva, mert akarok hozzá tokot is venni, és ez így 13ezer forintba fog kerülni, és "feleslegesen" nem akarok rá pénzt "kidobni")

2013. nov. 11. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne glaviroztass rá ilyen "nyálas" szöveget! :) szerintem annyi elég lenne hogy "2013.12.24" a karácsony dátuma hogy mikor kapta... :)
2013. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De szeretnék valamilyen szöveget beleírni, hogy mindig tudja, hogy tőlem kapta, és nem csak a dátumot. És ha a keresztnevét írnám, hogy x-nek y-tól 2013.12.24. ??
2013. nov. 11. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
igen az szerintem az úgy jó! :) Tőled neki xd tudod. a te neveddel a barátodnak
2013. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se legyen benne "nyálas" szöveg, mert akkor ciki lesz használnia...

Én semmit se gravíroztatnék bele, de ha már valamit, akkor csak dátum, és XY-tól.

2013. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.


1. a fiúk nem szeretik ezt a neves, szívecskés, cuki dolgokat. Tehát egy gravírozott (?) dákó már elvből kiverné a biztosítékot. Persze mosolyog meg minden, de ha szakítotok, soha nem fogja használni mert

2. kényelemtlen a haverok előtt. A srácok maguk között halálba szokták cikizni egymást az ilyen csajos dolgok miatt.

3. Biliárd dákóra NEM szokás ilyet íratni. Nyugodj meg ráíratás nélkül is eszébe fogsz jutni.


Mellesleg hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

2013. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. A korunk szerintem nem lényeges:)
2013. nov. 19. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tényleg nem, mert ebből is kitalálni, hogy vagy még tizenéves, vagy épp nemrég tölthetted a 18at. Akkor ilyen "nyálas" még az ember, aztán egy idő után rájön, hogy ciki. De ha ennyire ragaszkodsz hozzá, csináltasd meg, de (és ez nem rosszmájúság hanem realizmus) véletlenül szakítotok az első ami eszedbe jut, hogy ilyet csináltattál. De neked kell dönteni, ha a kívülállók véleménye nem érdekel :)
2013. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából pont mások mondták, hogy gravíroztassak bele, és kicsit elgondolkoztam rajta, hogy tényleg kell e, de nem ez a fő kérdés, hanen hogy a dákó jó e?
2013. nov. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!