Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Apukámnak csinálnék valamit...

Apukámnak csinálnék valamit karácsonyra, de még is mit? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy saját magam kreálnék apukámnak ajándékot karira , mert én is jobban szeretem ha valaki csinál nekem valamit meg apukám imádja ha saját kezűleg kreálok valamit és persze az elmúlt két évben mindig vettem neki vagy csináltattam neki egy cégén valamit ,de sajnos nem használja semmire . A kérdés az,hogy még is mit kéne adnom neki? amit használna is és örülne is neki , tudom,hogy nem ismeritek őt ,de őszintén megmondom ,hogy én sem igazán (de ebbe most ne menjünk bele) Nagyon örülnék pár segítségnek , előre is köszönöm !:)))

2012. dec. 22. 15:35
 1/5 anonim válasza:
Pl. mézeskalács figurák, ha szereti.
2012. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami szép formás, díszes, illatos szappant. :) Neten sokféle elkészítés módot megtalálsz. :)
2012. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Igazából tényleg nagyon durva,hogy nem tudok neki mit adni mert ő nem az a típus ,hogy egy ilyennek örülne mármint valami olyat szeretnék adni amit tényleg használna és nem csak azért tetszik neki mert a lánya adta és ráadásul ő készítette.

Azért köszönöm a válaszokat még ha van ötlet az jöhet.:)

2012. dec. 23. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm , ezek mind jó ötletek ,közben már elkezdtem valamit csinálni ,de a nagyszüleimnek ezek zseniális ötletek.
2012. dec. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!