Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet egyedül csinálni...

Mit lehet egyedül csinálni karácsonykor?

Figyelt kérdés
A családommal nem ünnepelhetem, az igazinak nevezett, ám bár fogadott családom, illetve az ex barátnőm családja már nincs velem 1 éve, barátokkal nem lehet, és rossz volt tavaly egyedül lenni... Mindig is rossz volt, 10 éves korom óta nincs karácsonyom, de az exem családja megmutatta milyen jó és boldog ünnepek ezek, így már hiányzik azért...
2013. nov. 15. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi filmeket nézni, főzni magadnak valami fincsi kaját, olvasni egy jó könyvet stb... Ne úgy fogd fel, hogy most feltétlenül családdal kellene lenned, és valami jóból kimaradsz, hanem hogy van egy jó kis ünnepnapod, amin nem kell dolgozni, és csinálhatsz, amit akarsz.
2013. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy. :( Kivánom neked hogy minél elöbb legyen családod és ne legyen többet ilyen problémád.
2013. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom!Én is kívánok minden jót, és hogy legyen családod, szerintem díszíts fát, és nézz egy jó filmet, az kikapcsol a valóságból..
2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, hogy egyedül kell lenned a szeretet ünnepén :( Mivel egyedül vagy, ezért gondolom valamilyen szinten tudsz sütni-főzni. Keress valami jó kis receptet, próbáld elkészíteni. Díszíts fel magadnak egy kis fát. Nézz jó kis karácsonyi filmeket. Nem tudom, hogy városban, vagy faluban laksz-e, de a városba pl kimehetsz sötétedéskor. Nagyon szép tud lenni a fényáradatban, pláne ha még hó is van. Nem tudom, hogy Karácsonykor nyitva vannak-e az adventi vásárok, de benézhetsz oda is. Hidd el gyorsan eljön az este. Megvacsorázol, iszol egy pohár forralt bort, esetleg még megnézel egy filmet. Ennél többet igazából nem nagyon lehet tanácsolni. Tényleg sajnálom, hogy így kell ünnepelned, de próbáld meg kihozni belőle a legtöbbet, és ne hagyd, hogy egy pillanatra is rossz kedved legyen, mert akkor jön a mélyrepülés és csak egyre rosszabbul fogod érezni magad, hogy egyedül kell lenned :(
2013. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hány éves vagy? És fiú vagy ügye? :)

Milyen zenéket szeretsz? Hallgass egy kis metál verzót Jingle bells-et vagy karácsonyi számokat, közbe díszíts fát..Nézz filmeket, Főzz valami finom kaját :D Csülök vagy valami hasonló ,,gazdag'' ételt. Kérdezz meg haverokat nem e

tudnál átmenni aznap..vagy kérdezd meg melyik nap ünneplik és mondjuk aznap nem illik átmenni akkor pl másnap el tudtok náluk szórakozni, vagy hívd át őket..csapjatok egy kis bulit..nasi zene stb..:) Valami olcsó ajándékot vegyetek egymásnak, vagy ha többen vagytok csináljatok feladatokat...karácsonnyal kapcsolatban..stb :) Remélem segítettem, nagyon szomorú hogy Egyedül ,,kell'' töltened..:(( Nekem sem lesz valami jó ez a karácsonyom...Elváltak a szüleim..haverok nincsenek..barátok sem..Ezért nem is tudok töb tanácsot adni mert nem nagyon tudom úgy elképzelni a dolgokat..:(Forever alone..

2013. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!