Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lenne a legjobb ajándék a...

Mi lenne a legjobb ajándék a testvéremnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretném meglepni a testvéremet valamivel, csak nem igazán találok semmi olyan dolgot ami megfelelő lenne. Minden évben saját készítésű ajándékokat szoktam készíteni a családtagjaimnak, de idén gimnazista lettem és nincs annyi időm mint eddig, tesómnak pedig a jobb ötleteimet már az eddigi ünnepek során elkészítettem. Annyit kel tudni róla, hogy most lesz 6 éves, szeptemberben iskolába megy. Ha valakinek kreatív, saját készítésű ajándékötlete támad, azt is szívesen fogadom. Viszont nem szeretnék neki nyakláncot,hajpántot, memóriakártyát, plüssállatot adni, mivel az elmúlt években már csináltam neki hasonlókat. Lehet, hogy veszek neki valamit, ebben az esetben pedig a babákat, értelmetlen beszélő állatokat, meg az ilyen csilli-villi, giccses, haszontalan dolgokat zárnám ki. Mivel szeret rajzolni, festeni meg hasonló kis alkotásokat készíteni, nézegettem a Crayola termékek közül néhány összetettebbet(nem az ilyen sima filctollakat), például ezeket: [link]


[link]


Nekem is voltak hasonlóak kiskoromban és mivel én élveztem, ezért hátha neki is tetszene. A másik lehetőség pedig a könyv. Ha valakinek jó ötlete van, akár saját készítésű, akár nem, azt szívesen fogadom! :) Előre is köszi és bocsánat, hogy ilyen hosszúra nyúlt a leírás.



2013. nov. 16. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. előrajzolt kis terítőt, amelyhez mellékelik a cérnát is
2013. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vegyél neki vmi festés kapcsolatos dolgot.:)) mpondjuk előre meg van rajzolva a rajz é azt ki kell festeni:D
2013. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ennél már kicsit ügyesebb, bonyolultabb dolgokat is meg tud csinálni, de azért köszi az ötleteket :) a varrós ötlet nem rossz, azt lehet, hogy tovább viszem :)
2013. nov. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!