Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a nagymamámnak...

Mit vegyek a nagymamámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami nagyobb ajándékra gondoltam, vele élek, ő nevelt fel, nyáron sikerült egy kis pénzt spórolnom, megszeretném hálálni azt, neki, hogy felnevelt pedig nem voltam egy könnyű eset :D

Max 100.000 ft-ot tudok rá költeni :D

19/L


2014. okt. 24. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a nagymamád? Modern vagy régi, hagyománytisztelő típus? Nehezen mozog, vagy fiatalos?
2014. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a nagymamád nem az ajándék értékét fogja nézni, nem az ajándék értékével tudod kifejezni, hogy mennyire hálás vagy neki. Szerintem egy szakácskönyvnek, hímezni való dolognak sokkal jobban örülne, és személyesebb is lenne mint egy hiper-szuper konyhai robot vagy akármi...
2014. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

61 eves, eleg fiatalos es modern :) szulinapjara egy tabletet vettem neki es nagyon orult.

Tudom, hogy nem az szamit, hogy mennyibe kerul, de ha mar an modom ra, akkor szeretnem ra kolteni ezt a penzt, ez ugyanis csak toredeke annak amit o koltott ram az evek soran, direkt erre sporoltam egesz nyaron, pedig vehettem volna magamnak is valamit.

2014. okt. 24. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elutaznátok együtt valahova pár napra? Akár külföldre.
2014. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez pl. egy nagyon jo otlet :D elvileg a jogsim is meg lesz addigra :D koszonom :)
2014. okt. 24. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy újabb tárgy helyett közös élményeket keress vele :)

Én ezért javaslom a pár napos elutazást. Akár egy jó termálfürdőbe Magyarországon, akár pl fel Ausztriában a hegyekbe. Az nagy élmény :)

2014. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tenyleg nagyon jo :D csak felek, hogy nem lesz meg a jogositvanyom, mert akkor h jutunk el? :D az meg tok gaz, ha elotte meg egy felnapot buszozunk :s
2014. okt. 24. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor is el tudtok menni, maximum picit később. Ajándékba pedig a fa alá beraksz egy papírlapot, miszerint később beváltható :D
2014. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az élmény-ajándék tényleg jó ötlet, támogatom! :)
2014. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!