Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a nagymamámnak...

Mit vegyek a nagymamámnak karácsonyra ha se sütögetni se kötögetni nem szeret? Hülyeséget nem akarok!

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Süssél neki te mézeskalácsot :)
2014. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen! és kössél neki te egy mellénykét!
2014. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy szép képkeretet és tegyél bele egy családi fotót rólatok, és írj a hátuljára egy szép idézetet.
2014. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A fotó az valóban jó ötlet, mi a barátnőmmel ezt adtuk az ő nagymamájának és nagyon örült neki :D Én tudtam nagyméretbe nyomtatni fényképet mert a munkahelyemen lehet ilyet, de sok fotós üzletben megcsinálják. Képkeretet meg én magam csináltam meg hozzá.


Én nagymamám meg imád kertészkedni, meg olvasni, és ezzel kapcsolatban vettem neki egy könyvet és mellékeltem egy bonsai fát amit idehaza egy Japán származású tagtól vettem kéz alól, mellé részletes leírással a gondozásáról és ez volt 3 éve, és a fa még most is megvan, pedig elég kényes fák ezek, tavaly majdnem tönkre is ment, de szerencsére rendbe jött.

2014. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hobbija nincs? Én mamám/papám imádtak rejtvényezni, ezért egy jó vastag keresztrejtvényes könyvet kaptak egy-egy tollal. De ha pl. sokat tévézik, akkor az utazópárna(nyakpárna) is jó választás lehet. Vagy ha nem is süt, de főz, akkor valami hasznosabb konyhai kiegészítő. De ha magad szeretnéd készíteni, akkor csinálhatsz bőségszarut (kartonpapírból és fóliából), és abba rakhatsz sütit/csokit/bonbont, amit Te készítesz. De csinálhatsz papírból ajándékdobozt, és raksz bele szerencsesütit, vagy ha van türelmed, csinálj neki 3D origami hattyút/ virágkosarat/vázát. Kicsit macerás, de nagyon mutatós. A lényeg, hogy ha nem is Te készíted, akkor is személyes legyen. :)
2014. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok ötletet de valójában az sudokura bukik nagyon.. De már van neki tollja, füzetkéje akkor?
2014. okt. 13. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én apukám is szereti a sudokut, és olyan gyorsan fejti mmeg, hogy olyan füzetből sose elég, én is szinte mindig azt veszek neki. Szóval nyugodtan vehetsz neki pár sudoku újságot vagy van sudoku könyv formájában is.
2014. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

fából is van

[link]

2014. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TomilyJohnson válasza:
Én ajándékozásba mindig az illető érdeklődési köréből indulok ki,de ha nincs ötlet általában az édesség mindenkinél bejön (én mondjuk karácsonyra nem azt vennék)
2014. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 JaniB válasza:
63%

Vegyél neki jó nagy virághagymát amit a lakásban kell tartani és hatalmas lessz a virág ha a virág megnő! A virág fajtáját ne mond meg neki. Mond azt ez meglepetés. Ez egy izgalmas feladat lessz a számára.

1 Nőböl van és ugye a nők szeretik a virágot

2 Mivel nő ezért ő is kíváncsi. Tehát biztos érdekelni fogja a dolog.

;-)

2014. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!