Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ötletek egy "idegen...

Anonim86 kérdése:

Karácsonyi ötletek egy "idegen"családnak?

Figyelt kérdés

2014.Augusztus végén kiköltöztem németországba nyelvet tanulni egy vadidegen családhoz.. mivel már Oktober vége fele van és ha otthon vagyok is már ilyenkor elkezdek agyalni hogy kinek mit vegyek karácsonyra. Ahova kerültem csalad.. az oriási nagy...és elég erős kötelékekkel vannak megáldva. szoval mindenkinek veszek valami kis apróságot.. a kérdés az hogy még mit?

semmi ötletem sincs.. ha esetleg valaki megáldana valami ötlettel vagy volt már része valami ilyesmiben annak nagyon örülnék

Tulajdonképpen annyira nem is tudom hogy mit szeretnek..



2014. okt. 29. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit ami csak Magyarorszagon van.
2014. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Veszek kis apróságokat ez eddig oké,de lehetne pluszban valami olyan,amit te készítesz a saját kezeiddel nekik.


Most fotóalbumot nem tudom javasolni de valami kis kreatív dolog,vagy főzhetnél nekik aznap vacsorát,tortát,süteményeket... ilyesmi?


Esetleg kézzel készített teafilteres doboz, azt szépen le is festhetnéd, vagy valami,ami a hétköznapokban jól jöhet nekik.Naptár esetleg jó kis fotókkal,vagy bármi.

2014. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok haza menni tehát nem tudok Magyarországról idehozni semmit.


De az nem rossz ötlet amit irtál, hogy főzzek.. de az a baj hogy nem leszünk itthon.. mert más itt a szokás.. nem csak templom hanem egesz nap máshol leszünk.és a kreativitásom elég nulla...

2014. nov. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!