Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti vennétek Karácsonyra...

Ti vennétek Karácsonyra ajándékot a párotoknak, ha ti valószínűleg semmit sem kapnátok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 12:08
1 2
 11/12 anonim válasza:

igen! egy is apróságot mindig vettem vagy készítettem.

a te esetedben is valami aprósággal kedveskednék hogy ne érezze magát kínosan, hogy ő nem vett semmit.

2014. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én mivel imádok ajándékozni mindig veszek mindenkinek, még annak is akitől tudom hogy nem valószínű hogy kapok.

A párom is ebbe a kategóriába tartozik. Ő nem szereti a karácsonyt, a család többi tagjának is én szerzek be mindent, ő annak örülne a legjobban ha senkinek semmit nem vennénk, feleslegesnek tartja. Én viszont szeretek adni akkor is ha csak kis apróságot.

Szóval én álltalában nem kapok, de én mindig adok ha csak apróságot akkor is. Tavaly pl nem volt pénzem csak egy feles pálinkát kapott.

Idén nagyobb ajándékot kap, az se eget verő összeg meg eget verő dolog hanem olyan amit kb 1 hónapja mondogat hogy kéne venni mert eltört ami van, de sajnálja magátol azt az 1000Ft-ot. Hát megkapja tőlem :)

2014. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!