Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti eddig hogy haladtok a...

Ti eddig hogy haladtok a karácsonyi ajándékokkal? Már minden megvan vagy még hiányzik valami?

Figyelt kérdés
Mennyit költöttetek összességében ajándékokra?
2014. dec. 17. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még semmi sincs meg:( Egyébként mi nem szoktunk nagy ajándékozást csapni, 1-2000 Ft-os hasznos/vágyott dolgokat szoktunk adni egymásnak, nem pedig porfogókat. Épp azért ilyen nehéz vásárolni, mert nehéz megtalálni a tökéletes ajándékot!
2014. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2 tini unokahuginak még nincs meg. Hülyeséget, porfogót nem akarunk adni. 9 főt ajándékozunk meg, szeretnénk 20 ezerből kijönni. A férjem "külön kategória", az ő ajándéka most 7 ezer volt.
2014. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából igen. Még öcsémnek szeretnék a fő ajádéka mellé vmi apróságot, de itt meg vagyok lőve. Szeretném, ha nem vmi alibi ajándék lenne vagy porfogó, de max. 1000 Ft-om van rá most.


Úgy kb.:

páromra 9e Ft-ot költöttem(de ő tényleg megérdemli, jobban, mint a családom, amúgy)

öcsémre eddig 3e Ft-ot

apukámra 4e Ft-ot

anyukámra 8e Ft-ot (neki névnapja is ekkor van)

legjobb barátnőmre 3e Ft-ot


plusz csomagolóanyag kb. 2e Ft együtt.


Nekem amúgy a legnagyobb gondom nem az ajándékok kitalálásával volt, hanem az időbeosztással. Egyetemre járok, mellette gyakornokoskodom. Na, a gyakorlatvezetőm tojik bele olyan alapdolgokba, minthogy gyakornokokat nulla pénzért nem kéne előzetes megbeszélés nélkül 12 óráztatni meg hétvégente melót küldeni nekik, így gyakran azzal is gondban voltam, hogy kaját mikor és hogy vegyek magamnak, nemhogy karácsonyiajándék-nagybevásárlást tartsak. Netes rendelés sem volt opció, mert soha senki nem volt otthon, hogy átvegye a futártól.

(az ajándékokat ösztöndíjból vettem és még otthon lakom)

2014. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Mit számít az bárkinek is? Nem baromira mindegy, hogy ki hány forintért vásárolt össze kacatot?

Épp az imént szorult össze a torkom egy 21 éves lány sorain. Azt kérdezi, hogyan tehetné szebbé az idei karácsonyt. Ételre nincs pénze.

Szóval nem kéne itt provokáló kérdésekkel nehezíteni egyes emberek szívét.

Le lehet fújjolni meg pontozni!

2014. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van..

Ennek ellenére űgy érzem jól állunk, 2 ember kivételével megvan mit veszünk, valamiért csak el kell menni,

A 1 embernek csak dilemma van mert az egyiküknek közösen veszünk( sógoromékkal) és még nem döntöttük el melyiket. A másikuknak pedig nem vagyok benne biztos, hogy megvette-e magának azőta, ezt kell kiderítenem.


Összesen:50e körül, még nem számoltam össze.

14 embernek veszünk ajándékot

2014. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

barátom: ~7000 ft

apukám: ~6000 ft (igazából 12000, mert felesbe vesszük bátyámmal; ezt még nem vettem meg)

anyukám: ~5000 ft (több dolog, még egy hiányzik)

bátyám: ~3000 ft (igazából kettő lenne és akkor 7 körül, de nem lett jó az egyik dolog...)

2014. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!