Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsony első napján mikor...

Karácsony első napján mikor célszerű odaadni az ajándékot? Melyik napszakban? Tudom elég ülyén hangzik.

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem első napján szokás, hanem Szenteste. Tehát 24-én este.
2014. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó rendbe van este de mikor ? Nekem a szüleim mindig napközben adták át az ajándékot én rossz neveltetést kaptam.
2014. dec. 17. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta: 24-én este. Ha Te is kapsz valamit, akkor egyidejűleg Te is vedd elő a Te ajándékodat, vagy tedd a karácsonyfa alá amit adni akarsz.
2014. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nálatok szokás. Az én családomban (anyu, apu, tesóm) vacsora után szoktuk, az "itthoni" családommal (férj, gyerek) vacsora előtt szoktunk ajándékot bontani. De vannak olyan családok, ahol csak másnap reggel bontogatnak, meg olyanok is, ahol már 24-e reggel.
2014. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te szegény, tényleg, milyen rossz neveltetést kaptál... Már napközben megajándékoztak?? Hallatlan!
2014. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre konkrét szabály, családtól függ. Nálunk két részre van szakadva a család, az egyik felével 24-en este ajándékozunk vacsora után, a másik felével meg 25-én ebéd után. :)
2014. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!