Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem nincs karácsonyi...

Csak nekem nincs karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés
A ház feldíszítve, nagy takarítás meg volt, mézeskalács,szaloncukor az asztalon, süti készül... De nem érzem úgy, hogy "Jé, holnap karácsony, de jó." Olyan hideg és egyhangú minden, mint a többi szürke hétköznap.
2014. dec. 23. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked. Én már 20-án pörögni szoktam a karácsonyra. Jó kedvvel takarítgatok, készülődök. Ilyenkor megállás nélkül pörögve sütni szoktam.

Ehhez képest 3 napja tiszta depi vagyok, semmi karácsonyi hangulat. Semmihez semmi kedvem, sütni is jóformán azért sütök mert már megvan minden alapanyag, meg a gyerek és anyukám várja.

Ráadásul úgy volt hogy tegnap meg ma itt lesz a legjobb barátnőm akivel rég találkoztam, de nem tudott jönni mert melóznia kell.

24-én anyukám és a tesóm szokott hozzánk jönni, a tesóm most hívott hogy nagyon beteg, nem jön.

Tavaly nem jött apukám egyáltalán az ünnepek alatt, mert külföldön él és nem volt úgy pénzük hogy jönni tudjanak. Úgy volt hogy idén 26-án jönnek, hát ennek is lőttek, ő is beteg.

Már csak az hiányzik hogy anyukám is kidőljön és fel is kötöm magam. :(

2014. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Juj, Sajnálom! De azért ilyet ne mondj!

Nálunk nincs semmi ilyen, csak egyszerűen elfogott a nagy depi, engem aki, él-hal a karácsonyért.... :( Ez egy ilyen év úgy látszik.

2014. dec. 23. 13:15
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem sincs :c Már ilyenkorra tisztára fel vagyok pörögve.. a karácsonyfa díszítéssel a szüleimet már nyaggatni szoktam hogy gyerünk díszítsük már fel meg ilyenek, de most semmi.. szürke minden. Nem tudom felfogni hogy holnap Karácsony, vagy fogalmam sincs. Unott és fáradt vagyok :c itt kavarog a sütemény illat a levegőben de egyszerűen nem fog meg.
2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ugyan így vagyok vele, sajnos.:(
2014. dec. 23. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, ha lehetne, most elmennék Minneapolis-ba, ott biztos karácsonyiasabb a hangulat.
2014. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs... :( Októberben jobban volt.

A lányom hónapok óta beteg, nem jön rendbe, csak javul, és visszaesik. A héten vittem dokihoz, ahol egy egyik betegsége mellé gyanítanak egy másodikat ( ma jött meg az eredmény, és nme túl jó). Közben azt mondják, allergia gyanús is... Párom beteg hetek óta, anyósomnál tegnap volt ügyeelt, tüdőgyuszi. Szüleimmel összevesztem ( rémesek). Fáradt vagyok, gyerek nyűgös, izgága...

Sütik még sehol, csomagolás sehol, a lakást nem tudtam feldíszíteni... ÁÁÁÁ!!! Jövőre inkább itthagyok mindent és elmegyek valahova, hogy ne is halljam ez a szót!!! :(

2014. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az idei életem leglehangolóbb karácsonya. Biztosan a hóhiány is rátesz, de egyébként is olyan nyomott vagyok... :( Talán majd a karácsonyi zenék és filmek felpörgetnek kicsit. Le is töltöm mindjárt a Bunyó karácsonyig-ot! :)
2014. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A másik gépemen tök jó télapós játék, meg sok karácsonyi zene, film... Annyira vártam, hogy tudok vele játszani, legalább kicsit ráhangolódtam volna, de majd talán tavasszal lesz meg az a gépem :( Mindegy, addig hallgatom Zséda szürke patását D:
2014. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!