Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Véget ért a karácsony. Milyen...

Véget ért a karácsony. Milyen érzéseid vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sajnálom...:/
2014. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó érzés visszagondolni rá:) Kicsit sajnálom hogy ilyen hamar vége de no problem mert mindjárt itt a Szilveszter:D
2014. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden évben rossz érzés töltött el már 25-én, hogy vége van, de idén alig volt karácsonyi hangulatom az adventi időszak alatt, úgyhogy most, hogy áll a fa és van időm pihizni meg karácsonyi filmeket nézni, igyekszem átérezni és átélni. Mert miért ne érezhetném ugyanazt a túláradó szeretetet és lelkesedést csak azért, mert a naptár tovább haladt? :)
2014. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végre van pár pihenős nap. Kereskedelemben dolgozom, a karácsonyt megelőző héten csak aludni jártam haza (igen, 24-én is nyitástól-zárásig) majd a gyerkőc megbetegedett, így a szentestét az ügyeleten töltöttük, karácsony 2 napján sem tudtunk pihenni, mert nyűgös volt a betegség miatt, és aludni sem akart. Szerencsére már jobban van, így a hétvégére elvállalták a nagyszülők, hogy tudjunk kicsit pihenni.
2014. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
95%

Nekem spec semmilyen. Illetve örülök, hogy legalább már van nyitva bolt, nem kell két napja száradó kenyeret enni.


Sajna amióta szétment a családunk és pénzünk is alig van, a karácsony nem jelent számomra semmit, max annyit, hogy több filmet nézek a TV-ben, mint máskor. De örülök, hogy vannak, akiknél megmaradt a karácsonyi feeling és képesek továbbra is meghitten tölteni az ünnepeket. Én már nem ünneplem.

2014. dec. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!