Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 12L

Aprendiradeciradios kérdése:

Mit kérjek karácsonyra? 12L

Figyelt kérdés
Van telefonom,tvm és tabletem is stb. Egyszeruen nem tudom hogy mit kérjek! Kérlek segítsetek! (Könyvet ne)
2015. okt. 17. 17:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%

Én soha nem kérnék ilyen nagy dolgokat. Egyedül negyedik osztályos koromban kértem egy telefont, és kaptam egy egyszerű, alaptelefont, és én hogy örültem neki, pedig akkor épp a Nokia X-press music volt a menő, de én nem siránkoztam, nagyon örültem a kis csak hívásra, SMS-re használható Samsungomnak. (persze azóta már másik telefonom van, amit saját pénzemből vettem). Általában a szüleim tudják, mire vágyom, könyveket szoktam kapni, ruhákat, szép bizsukat.


A szüleid helyében én kevesebb elkényeztetést, és több törődést adnék neked. :)

2015. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
korom, nemem lemaradt, 16/L
2015. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
Teló, tv, tablet... tehát megkaptál mindent, amire semmi szükséged nem lenne, pláne 12 évesen, amiért más 1 hónapig dolgozik, és most sír a szád, hogy nem tudsz már mit kérni karácsonyra. De könyvet nehogy, Isten őrizz, nehogy véletlenül OLVASS vagy művelődj. Ezért vagytok ti mai gyerekek ilyen szürkék és életképtelen, tömeggyártmányok. 10 éve az ennyi idős gyerekek még megőrültek egy doboz legóért, egy DVD-ért, egy plüssállatért, egy doboz csokiért, vagy éppen egy bicikliért. Ti meg jó dolgotokban nem tudtok már hova kínlódni, a telón meg tableten kívül a világon semmi nem érdekel. Ha valaha szeretnél ember lenni, és nem egy kiégett, életunt fadarab, akkor most kérsz egy görkorit vagy egy focilabdát, kikapcsolod a tabletet a francba, és elkezdesz ÉLNI. Ja és nyugodtan kérj könyvet is, hidd el, egy regény ezerszer többet tud nyújtani, mint egy másfél órás sablonos piálós vígjáték. Elsőre biztosan nehéz lesz tartani a könyvet és olvasni, de hidd el, belejössz majd.
2015. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%

Szóval megvan mindened, nem tudod, jó dolgodban mit kérj... :O

Ruhát, cipőt nem akarsz, a könyvtől irtózol.. Esetleg ékszer, smink, sportfelszerelés? Vagy kisállat? Ismeretterjesztő dvd??


És most off: MIÉRT RETTEGNEK A MAI FIATALOK A KÖNYVEKTŐL???? Igaz, már öreg vagyok ( lassan 30 leszek), de most is van vagy 100 olyan könyv, amit elfogadnék. Sőt, ha tehetném, egész könyvtárat rendeznék be. Szerencsére a lányom is imádja ( még) a könyveket.


Jó tanács: Ne félj tőle, nézz utána a neten, mik a most menő fiataloknak szóló könyvek. Biztosan találsz majd kedvedre valót, akkor megszereted az olvasást. Ennyi idősen én is utáltam,a kötelezők 90%-át se olvastam el. A HP mánia idején olvastam először ezt a könyvet, majd azóta akár 1000 oldalasat is hamar kivégzem, ha érdekel...

2015. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkényeztetett! A telefonom nem vmi modern de nekem jó. És nehogy azt gondoljátok hogy a tabletem Apple. A laptopom már van 6 éves! A tvm egy régi kis tv amit még a nagy szüleimtől kaptam! Nekem ezek épp eleget nem vágyom jobbakra mert attól még hogy nem modernek a cuccaim attól még szeretem őket! Nem félek a könyvektől! Rengeteget olvasok és a szobám már egy könyvtárnak is mondható! Ezért nem kérek könyvet! Kérlek segítsetek hogy mit kérjek! Köszönöm!
2015. okt. 18. 08:48
 16/31 anonim ***** válasza:

Jószándékkal feltett egy kérdést, ne bántsátok már.

Mit szólsz ezekhez? Mozijegy vagy koncertjegy vagy színházjegy, ahova a családoddal tudsz közösen menni, esetleg beiratkozni egy sütisütő vagy tánctanfolyamra. Valami különlegesebb növényt, ami feldobja a szobádat? Ha szeretsz énekelni: karaoke-val kapcsolatos dolog?

2015. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Van még bőven idő egyébként karácsonyig, addig gondolkozhatsz...
2015. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

kérj egy babzsákfotelt/széket a szobádba!


Én egy új széket fogok kérni, a jelenlegi már 10 éves.

2015. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
korcsolya?
2015. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
társasjáték, sakk, hajsütő, manikűrkészlet, gofrisütő, parfüm, 1000 darabos puzzle, tiffany lámpa, angol szótanuló kártyák, nyaklánc
2015. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!