Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sürgős! Anyukák-apukák segítsé...

Sürgős! Anyukák-apukák segítségét kérném. Ti mit vennétel a 13 éves lányotoknak "télapóra" és karácsonyra?

Figyelt kérdés
a gyerek jó dolgában már nem tud ötletet adni, ezért kéne a segítségetek....

2015. okt. 29. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Én mindenképp egy lépegető exkavátort vennék Mikulásra, annak igen nagy hasznát venné.

Karácsonyra pedig almát és diót, mert az finom.

Pontosabban ezeket kérjed, 13 éves kérdező.

Szívesen.

2015. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Mi a hobbija? Sportol-e valamit? Mit szeret csinálni?

Azokhoz kapcsolódóan lehetne neki venni valamit.

Én télapóra ajándékot nem adnék, csak csoki, gyümölcs, ilyesmi.

2015. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%

Mikulásra én nagylányként sminket, piperét kértem, mert nem voltam édesszájú.

Karácsonyra utalványt is adhatsz, vagy pénzt, ha gyűjt valamire. Ruhát, de csak vele veheted meg. Egy márkás parfümöt. Esetleg valami nagylányos dolgot, pl. hajvasalót.

2015. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez attól is függ mennyire tehetitek meg, hogy drágább ajándékot vesztek.

Én mikulásra édességet vagy parfümöt adnék, tehát valami kisebb értékűt.

Karácsonyra ha sportol valamit akkor ahhoz kapcsolódó dolgot. Vagy most divatba jöttek a mini segway-ek vagy másnéven hoverboardok illetve a drónok. De ez már egy sokkal drágább kategória.

2015. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja és ha valami drágábbat kapna a gyerek akkor simán összelehet vonni szerintem a két ajándékot.
2015. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Inkabb ugy kellett volna kiirnod a kérdést hogy lanyok, mit szeretnetek telapora/karácsonyra?

Akkor nem felnőtt szemmel kapsz megközelítést a dologról, az neked is van.

Telapora édességet kesztyűt, zoknit.

Karácsonyra nagyobb értéket, biztos van amit szeretne.

2015. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Télapóra mi a francért kéne ajándék? Csoki, esetleg gyümölcs, ha nem édesszájú, vagy vigyáz a vonalaira. Ha ennyire jódolga van, akkor lehet valami egzotikum, cherimoya, passiógyümölcs, grenadilla stb.


Karácsonyra szerintem is jó az utalvány, esetleg pénz, ha nem tud dönteni vagy gyűjt valamire, mellé valami jópofa apróság, dizájnosabb okoskesztyű, fülhallgatós hajpánt stb.

2015. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én karácsonyra pénzt adnék. Hidd el, annak örül a legjobban. Télapóra csokit, vagy valami olyan édességet amit szeret, esetleg mint mát írták az ilyen pipere cuccok is jók, finom illatú testápolók, tudfürdők, hajpakolás, arcpakolás, ilyesmi. A Lush-ban sok jó dolog van, nem hiszem, hogy van tinédzser lány, aki nem örülne ilyeneknek. [link]
2015. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Mikulásra csoki, mogyoró, virgács, mandarin. Karácsonyra valami jó könyv, színházjegy.
2015. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!