Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 8 eves hugomnak karacsonyi...

8 eves hugomnak karacsonyi ajandek? ^^

Figyelt kérdés

Igaz, hogy meg egy kicsit korai de Semmi otletem sincs sajnos :(

Most 2. Osztalyos a kislany , valakinek valami otlete hogy mit vegyek vagy csinaljak neki aminek orulni is tud de hasznalni is ? :)



2015. nov. 7. 12:21
 1/5 anonim válasza:
Mivel nem ismerem, nem tudom miket szeret,de pl. Ha van valami kedvenc DVD -je vagy ilyesmi annek megveheted a folytatását, vagy ha rajong valami mesediguráért akkor vehetsz neki olyan mintás dolgot vagy ha esetleg elmész vásárolni és meglátsz valamit amire azt mondod hogy na ez neki való...stb.
2015. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? A húgod miket szeret, milyen hobbijai vannak??
2015. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En 16 vagyok. Nagyon szereti Violettat :)
2015. nov. 7. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor valami ehhez kapcsolódót, pl.Violetta koncertfelvétel DVD-n, Violettás használati tárgyak.


Vagy esetleg Disney mesés DVD-k, ezeket én nagyon szerettem kiskoromban. Pl. Oroszlánkirály, Aladdin. Ha még nem látta valamelyik Disney mesét,jó ötlet lehet. :)

2015. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso valaszado koszonom szepen, elkezdek nezegetni akkor ilyesmi dolgokat 😊 ^^
2015. nov. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!