Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan oldjam meg a karácsonyi...

Hogyan oldjam meg a karácsonyi ajándékozást?

Figyelt kérdés

Vészesen közeleg a karácsony és nekem egy forintom sincs. Iskolába járok még, dolgozni nem tudok elmenni mert nincs rá lehetőség meg érettségire készülök. Viszont vennem kell a szüleimnek, nagymamámnak, nővéremnek, barátomnak és szerintem az anyukájának is.

Kevés pénzből szerintetek mit tudnék venni, ami elfogadható egy ajándéknak de mégsem egy tusfürdőből áll?


2015. nov. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénz akkor értelemszerűen vásárolni sem fogsz tudni.

Ilyenkor jöhet az, hogy eladod azokat a dolgokat amikre már nincs szükséged. Vagy kézzel készített ajándékokkal leped meg őket, vagy leszoktok az ajándékozásról, és csak élvezitek a karácsonyi ünnepeket.

2015. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukájának is persze, meg még az orvosnak aki segített hogy világra jöjjön. Senki se várja el hogy ajandékot adj, főleg nem gyerekként. Együtt töltött idő a fontos, vagy süss valamit, annak biztos örülnek, esetleg segétkezz a munkában. De ha nagyon akarsz venni, akkor ennyi emberre elosztva a pénzt akkor kb ceruza vagy villanykörte közül tudsz választani.
2015. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem eleg ha a baratodnak veszel valamit, vagy meg neki sem, sulis vagy, nem dolgozol, nem varja el senki toled az ajandekokat.
2015. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kézzel készíthető dolgokat olcsó alapanyagokból:


[link]

[link]

[link]

[link] (ez nagyon király szerintem :)

[link]

[link]

[link]

[link]


még rengeteg dolgot találsz a neten :)

2015. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Márciuska ***** válasza:
Iskolába jársz, nincs kereseted, senki nem várja el tőled, hogy pénzt adj ki ajándékra. Szerintem tökéletesen megfelel valami kézzel készített apró kedvesség. Nem maga az ajándék a lényeg, hanem hogy gondoltál az illetőre. Sokkal többet ér akár egy sima papírkönyvjelző, amire személyes üzenetet írsz, mint egy darab személytelen valami pl. tusfürdő. Arról egy hét múlva már senki nem fogja tudni, hogy tőled kapta, ráadásul lehet hogy meg sem felel az illető ízlésének. Rengeteg hasznos kis kreatív ötletet találni a neten, amit elkészíthetsz, karácsonyfadísz, könyvjelző, fotóalbum, képkeret, bármi, lényeg, hogy személyes legyen. Süss sütit, és díszítsd ki a dobozát személyes kis üzenetekkel vagy családi fotókkal! Vagy egy tábla csokit csomagolj olyan papírba, amit jókívánságokkal, rajzokkal dísztesz! Készíts cd-t az illető kedvenc dalaiból és rajzolj neki saját borítót!
2015. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!