Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy 12 éves fiúnak?

Mit vegyek egy 12 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Karácsonykor az osztályban minden éveben megajándékozzuk egymást, most egy fiút húztam,de nem tudom mit vegyek neki.

2015. nov. 18. 17:40
 1/4 anonim válasza:
szia :) ugyanebben a cipőben vagyok csak nekem a szerelmem 12 éves. Pár dolgot mondanál róla? Pl szereti a focit meg ilyenek
2015. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szereti a fegyvereket ,meg a kutyákat is, többet nem tudok róla..nemigazán szoktunk beszélgetni
2015. nov. 18. 18:04
 3/4 anonim válasza:
hm... CSOKIMIKULÁST mindenképp :) azt mindenki szereti ;) . esetleg a plüsskutyát, de ne túl nagyot. talán egy újságot amin különböző harci fegyverek vannak...bőrkarkötőt. magamat ismerve könyvet :D de azt inkább ne. Tollat, ami olyan négyféle színű. kesztyűt... igazából nem tudom. válogass belőlük :D Hátha segítettem
2015. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel nem vagytok túl közeli ismertségben, jobb ha nem kockáztatsz és a sztenderd dolgokat teszed bele. Én tennék bele valami sósat is, mert a fiúk általában inkább azt szeretik.

Pl. csokimikulás, édesség, szaloncukor, narancs, mandarin, mogyoró, ropi

Extrának ennyi alapján esetleg egy kulcstartót, ami kutyamancs vagy fegyver alakú. Ezzel nem is léped túl a költségvetést.

2015. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!