Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajándékozzak a családomnak...

Mit ajándékozzak a családomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szisztok! Közeleg a karácsony és hamarabb meg szeretném venni az ajándékokat, hogy ne kelljen az utolsó pillanatban mindent! Igazából van 3 testvérem! Egy 19 éves nővérem. (Imádja a gyertyákat és az ilyen illatos füstölőket meg stb...) aztán van 2 ikertesóim, az egyik fiú, a másik lány, ők 10 évesek... (A húgom szeret babázni, olvasni,....) (az öcsém szeret zenét hallgatni, szereti az ilyen harcos játékokat, és a nap 24 órájából 6-ot a gépen van és játszik!😅😂😂😂😂) végül anyukám, akinek fogalmam sincs, hogy mit vegyek... (Szeret főzni, sütni.. Régen szakácsnő volt, szeret olvasni ő is, és szereti ha maszírozzák)... Hát csak 30.000 forintot sikerült összegyűjtenem, és gőzöm sincs, mi lenne a megfelelő ajándék, szóval ha bárkinek, bármi ötlete van, az segítsen!😂😂(édesapámat azért hagytam ki, mielőtt valaki megszólalna, hogy őt leszarom...stb.. Akkor azért van, mert sajnos 3 éve elhunyt!)😥😥😥 a vàlaszokat előre is köszönöm!!!

15/L



2015. nov. 23. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

A 19 éves tesódnak vehetnél parfümöt vagy ékszert.

A 10 éves lánynak vegyél Tea Stilton vagy Zizi naplója könyvet.

Az öcsédnek lehetne pl. olyan könyvet venni amitől olvasna is.Pl:Rosszcsont Peti,Ropi naplója,Jeronimo Stilton.De mostanában népszerű a rubikkocka is.

Anyudnak szakácskönyv.

Remélem segítettem.

2015. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak esetleg szakácskönyvet vagy valami olyan témájút ami érdekli. Nővérednek mindenkép valami illatos gyertyás és füstölőt (most nagyon jók vannak)

Hugod biztos örülne egy babának,mesekönyvnek,öcsédnek valami harcos játékot.

És eseteg süthetsz sütit karácsonyra. :)

2015. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Szia:)


Úúú,én is imádom a gyertyákat:)

Karácsony közeledtével nagyon sok helyen vannak illatos és különlegesek,én az aldiban vettem almás-fahéjasat, nagyon jó illata van:)

Nővérednek vehetnél egy gyertyakészletet, vagy illatosított testápolót, ilyesmiket.


Hugidnak?Leiner Laura könyvei, vagy valami állatos, ha szereti az állatokat:)


öcsidnek valami számítógépes játékot, esetleg legót.

anyudnak szakácskönyv:)

Még jobb, ha veszel egy nagyon szép üres napló szerűséget, s te ragasztgatod bele a recepteket:)

2015. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nővérednek esetleg szettet is vehetnél gyertyaöntéshez (ha szeret kézműveskedni) és könyvet hozzá. Illetve esetleg illóolajakat. A parfüm, ékszer, ruha is olyan dolog, ami általában bármilyen felnőtt nőnek örömére van :)


A kishúgodnak valami gyerekkönyvet vennék a helyedben, az öcsédnek pedig cd-t vagy koncert dvd-t, esetleg pólót vagy táskát a kedvenc együttesével rajta.


Édesanyádnak vehetnél masszázskészletet ill. ha az olyasmit szereti akkor talán a fürdőben relaxálni is? Ahhoz is kapni nagyon jó kis szetteket, fürdőolajakkal, peelingekkel, szivaccsal, masszázskesztyűvel, stb.


30.000 ft-ból ez szerintem bőven kijön plusz még egy kis csoki mellé :)

2015. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!